LEGO Harry Potter 76391 Rokfortská výbava zberateľská edícia - Lehce poškozená krabička, výrobek bez vad

Stavebnica Rokfortská výbava – zberateľská edícia od LEGO® Harry Potter™ oživí nezabudnuteľné výjavy z filmovej série, ktoré sú spojené do tohto výstavného kusu určeného dospelým nadšencom.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 28254
Značka: Lego
€290,90
Kategória: Najlacnejšie Lego
Záruka: doživotní
Hmotnosť: 0.9 kg
Položka bola vypredaná…
LEGO Harry Potter 76391 Bradavická výbava sběratelská edice 2
Poškodený originálny obal

Úchvatná kolekcia magických suvenírov


Táto pocta svetu čiar a kúziel Harryho Pottera zaujme celým radom kultových artefaktov, ktoré nájdete v jedinom úchvatnom modeli. Nechýba Harryho prútik a okuliare, Ronova čokoládová žaba, Hermionin podnos s lektvarmi, na ktorom je 5 fliaš s elixírmi a magické prísady (vrátane žiabrovníka, elixíru Felix Felicis známeho tiež ako „tekuté šťastie“ a mnoholičného lektvara) a školský šál (možno prispôsobiť podľa koľaje). Pomyselnou čerešničkou na torte je sova Hedviga, ktorá drží vytúženú pozvánku do Rokfortu. Fascinujúci model dopĺňajú 3 exkluzívne zlaté minifigúrky – Albus Dumbledore, Minerva McGonagallová a Rubeus Hagrid™ – a výstavný podstavec s dekoratívnym dielom oslavujúcim 20. výročie radu LEGO Harry Potter.

  • Výstavná sada Rokfortská výbava – zberateľská edícia (76391) od LEGO® Harry Potter™ oslavuje svet čiar a kúziel a je určená špeciálne dospelým priaznivcom Harryho Pottera.
  • Nechýbajú kultové predmety: Harryho prútik a okuliare, podnos s lektvarmi, denník Toma Raddla, Zlatonka, šál so znakom Rokfortu, Hedviga nesúci pozvánku do Rokfortu a ďalšie.
  • Súčasťou sú aj 3 exkluzívne jubilejné zlaté minifigúrky – Albus Dumbledore, Minerva McGonagallová a Rubeus Hagrid™ – a podstavec s dekoratívnym dielikom oslavujúcim 20. výročie radu LEGO® Harry Potter™.
  • Tento fascinujúci projekt prináša skvelú príležitosť, ako si oddýchnuť od stresu pri zostavovaní modelu tvoreného 3 010 kockami LEGO®. Na konci sa môžete tešiť na úchvatný výjav z ríše Harryho Pottera.
  • Mimoriadne zaujímavý model predstavuje skvelý narodeninový alebo vianočný darček. Výborne poslúži aj ako prekvapenie pre každú príležitosť pre všetkých nadšených modelárov alebo dospelých fanúšikov filmovej ságy Harry Potter™.
  • Meria cez 44 cm na výšku, 50 cm na šírku a 33 cm do hĺbky. Tento úchvatný model sa stane stredobodom každej konverzácie doma aj na pracovisku.
  • Vďaka kvalitným, zrozumiteľným pokynom v tlačenej podobe sa do tohto fascinujúceho staviteľského projektu môžete pustiť hneď potom, čo otvoríte škatuľu.
  • Rad výstavných stavebníc LEGO® pre dospelých má za cieľ ponúknuť príjemný staviteľský zážitok, ktorý pohltí každého modelárskeho nadšenca.
  • Už od roku 1958 spĺňajú všetky stavebnice LEGO® prísne odborové štandardy kvality, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké spájanie a rozoberanie.
  • Dieliky LEGO® púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú prísne globálne bezpečnostné normy.

Objav úchvatnú zbierku magických suvenírov

Harryho preslávené okuliare

Tieto kultové okuliare spravíš aj bez zaklínadla „okulus reparo“.

Prútik si vyberá kúzelníka

Harryho prútik je vždy pripravený.

Podnos s lektvarmi

Čaruj s mnoholičným lektvarom, žiabrníkom a dokonca aj s „tekutým šťastím“.

 

Chyť zlatonku

S touto nepolapiteľnou loptičkou zorganizuj vlastný metlobalový zápas.

Nechaj prehovoriť svojho ducha

Postav si šál so znakom Rokfortu vo farbách svojej koľaje.

Hedviga prináša špeciálnu zásielku

Prispôsob si oznámenie o prijatí do Rokfortskej školy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: