Lego Creator Expert 10264 Rohová garáž - lehce poškozená krabice

Parádny dom s garážou od stavebnice Lego! Len u nás za najnižšiu cenu a zaručene na sklade!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 22756
Značka: Lego
€279,90
Kategória: Najlacnejšie Lego
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Položka bola vypredaná…

UPOZORNENIE: Jedná sa o posledný kus, kde je poškodená krabica, viď foto. Obsah je v poriadku, kompletný a krabica nebola nikdy otvorená.

Uži si zábavu so sadou LEGO® Creator Expert 10264 Rohová garáž, kde objavíš svet plný prekvapení! Tento úžasný model ponúka odnímateľné stavebné časti pre ľahký prístup k vysoko detailnému interiéru a rozpráva hneď 3 príbehy. Na prízemí je čerpacia stanica v štýle roku 1950 s palivovým čerpadlom, búdkou a autodielňou s rolovacími dverami, zdvihákom vozidiel a nazúvakom pneumatík. Na prostrednom poschodí je veterinárna klinika s vyšetrovacím stolom, akváriom a čakárňou s pohovkou. Horné poschodie potom ponúka dobre vybavený byt s kuchyňou, televíziou, pohovkou, posteľou a schodiskom, ktoré vedie na strešnú terasu s lehátkom, slnečníkom a kvetinovou záhradou. Exteriér budovy ponúka klasickú fasádu v štýle roku 1950 s ceduľou, detailnými oknami a dekoratívnou strechou, a navyše chodník so stromom a zdobenou lampou. Tento očarujúci prírastok do série modulárnych stavieb bol navrhnutý tak, aby jeho stavba bola obtiažna a zároveň odmenila krásnym zážitkom s nádychom nostalgie. V stavebnici ďalej nájdeš skúter, odťahový automobil a 6 minifigúrok, a navyše papagája, zajačika, psa, žabu a rybu.

Súčasťou je 6 minifigúrok: majiteľka čerpacej stanice, mechanik, veterinár, žena, muž a dievča, a navyše figúrky zajačika, papagája, psa, žaby a ryby.

Trojposchodový dom s rohovou garážou má množstvo detailných prvkov postavených z kociek, vrátane krásnej fasády v štýle roku 1950 s ceduľou čerpacej stanice, oknami, arkierovými oknami, klenutým vchodom, rolovacích dverí autodielne, dekoratívne strechy a strešné terasy. stromom a zdobenou lampou. Stavebnica ďalej ponúka aj odťahový automobil a skúter.

Súčasťou prízemia je čerpacia stanica s vedrom a palivovým čerpadlom s pohyblivou hadicou, a navyše búdku a autodielňu pre servis a opravy, pokladňu, stojan na náradie a vozík, barel benzínu, nazúvak pneumatík a funkčný zdvihák vozidiel.

Prostredné poschodie ponúka veterinárnu kliniku s vyšetrovacím stolom, papagájom na bidielku, akváriom a čakárňou s pohovkou, kreslom, stolom a kvetináčom, a navyše stolnú lampu, mikroskop, hrnček, noviny, obálku, nožnice a striekačku veteriná.

Byt na hornom poschodí má dobre vybavenú kuchyňu s rúrou na pečenie sušienok, drezom, panvicou, hrnčekom, soľou a korením, lyžicou a špachtľou, a navyše aj pohovku, posteľ, staromódnu televíziu a kúpeľňu s WC.

Strešná terasa je vybavená lehátkom, slnečníkom a kvetinovou záhradou.

Odťahové vozidlo je vybavené funkčným navijakom.

Medzi doplnkami nájdeš aj stierku na okno a prilbu.

Pomôž obsluhe čerpacej stanice natankovať skúter v štýle z roku 1950.

Vyhrň vráta, aby mohla Jo ísť do dielne, ktorá je vybavená nazúvakom pneumatík a zdvihákom vozidiel.

Zlož jednotlivé časti modulárnej budovy a dostaň sa do prepracovaného interiéru.

Nové ozdobné prvky, ktoré vyjdú v januári 2019, zahŕňajú okno veterinárnej kliniky, ceduľu čerpacej stanice a potlač palivového čerpadla.

Špeciálne dieliky, ktoré vyjdú v januári 2019, zahŕňajú čierne korčule, 2 x 6 x 2 okno v pieskovo modrej, 1 x 1 šedej strešnej škridly, 1 x 1 uhlovú dosku v tmavo modrej a vzácne tmavo oranžové prvky v rôznych tvaroch a veľkostiach.

Získaj a vybuduj celé mesto s modulárnymi stavebnicami LEGO® Creator Expert 10243 Parížska reštaurácia, 10255 Zhromaždenia na námestí a 10260 Reštaurácia v centre mesta.

Táto sada obsahuje viac ako 2560 dielikov.

Meria cez 32 cm na výšku, 26 cm na šírku a 25 cm do hĺbky.

Odťahové vozidlo meria cez 6 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: