Lego Creator 31121 Krokodíl

Stavebnica Krokodíl (31121) od LEGO® Creator 3 v 1 umožní deťom stať sa dobrodruhmi v divočine, ktorá ukrýva množstvo zaujímavých zvierat. Môžu sa tešiť na krokodíla s pohyblivým telom a otváracou papuľou. Spoločnosť mu robí vtáčik a vedľa sa povaľuje kostra ryby, takže o inšpirácii pre vlastné príbehy nebude núdza.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 22750
Značka: Lego
€56,90
Kategória: Najlacnejšie Lego
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Položka bola vypredaná…

Kreatívne hranie s modelmi divokých zvierat


So stavebnicami LEGO Creator 3 v 1 zábava nikdy nekončí. Sady ponúkajú hneď 3 parádne modely v jednej sade. V prípade tejto si deti môžu postaviť krokodíla, ktorého potom možno prestavať na hada s pohyblivým telom, žabu s vypláznutým jazykom. Samozrejme nič im nebráni v tom, aby sa pustili do stavania vlastných zvieracích výtvorov.

Kreatívny darček, ktorý zaručene poteší


Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 dávajú deťom možnosť vychutnať si nekončiacu akciu vďaka hneď 3 modelom v 1 krabici! Zábava pokračuje aj po zložení modelu, pretože ho možno kedykoľvek rozložiť a prestavať na čokoľvek iné. Vyberte si niektorú z nápaditých sád 3 v 1, ktoré ukrývajú parádne modely vesmírnych korábov, jarmočných atrakcií či hradov.

  • Stavebnica Krokodíl (31121) od LEGO® Creator 3 v 1 prináša deťom 3 modely v 1 sade – krokodíla, hada a žabu.
  • Každé zo zvierat dopĺňa menší model pre ešte väčšiu porciu zábavy – krokodílovi robí spoločnosť vták, hadovi myš a žabe mucha.
  • Všetky 3 zvieracie modely sú pohyblivé: krokodíl a had majú pohyblivé telá a papule. Žaba potom vie hýbať nohami a vypládzať jazyk.
  • So 454 dielikmi je táto stavebnica LEGO® Creator 3 v 1 ideálnym darčekom pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré majú rady obohacujúce staviteľské výzvy.
  • Krokodíl meria niečo málo cez 4 cm na výšku, 38 cm na dĺžku a 12 cm na šírku – ideálna veľkosť pre hranie doma alebo u kamarátov.
  • Deti si môžu vychutnať trojnásobnú porciu zábavy pri hraní s desivým krokodílom, nebezpečným hadom, alebo hladnou žabou.
  • Pozrite sa aj na ďalšie skvelé stavebnice od LEGO® Creator 3 v 1 pre rok 2021. Mohli by vás zaujať napríklad sady Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom (31117), Ruské kolo (31119) alebo Stredoveký hrad (31120).
  • Stavebnica z radu LEGO® Creator 3 v 1 ponúka ohromnú porciu staviteľskej zábavy vďaka 3 modelom v 1 krabici.
  • LEGO® kocky už viac ako šesť desaťročí vyrábame z tých najkvalitnejších materiálov, vďaka čomu je zaručené, že ich je možné vždy bezpečne spájať a oddeľovať.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú prísne globálne bezpečnostné normy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: