Kulma na vlasy Hot Tools HTIR1575UKE

Kulma pre profesionálnych kaderníkov s pulznou funkciou na rýchle zahriatie a okamžitú rekuperáciu tepla. Hot-Tools Gold Curling Iron 25 mm HTIR1575UKE ponúka vysokú teplotu až 220 ° C, 9 nastavení teploty, pohodlnú rukoväť a samostatný prepínač. Skladacia bezpečnosťou stojan.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 25408
Značka: Hot Tools
€39,90
Kategória: Najlacnejšie kulmy a sušiče vlasov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Položka bola vypredaná…

Perfektný účes vykúzlite veľmi rýchlo a jednoducho s kulmou Hot Tools Pro Signature s veľkosťou 25 mm a výkonom 35 W.pozlátený povrch , vďaka ktorému docielite rýchly a dlhotrvajúci výsledok. Vaše vlasy budú dokonale hebké a upravené. Počas niekoľkých minút vytvoríte očarujúce účes. Nastavenie teploty je možné až do 220 °C .

Funkcia Pulse Technology je schopná nahriať prístroj vo veľmi krátkom čase. Jednoduché ovládanie pomocou kolieska a ponúka 9 variantov nastavenia teploty . Prednosťou kulmy je schopnosť po celú dobu používania udržať konzistentné teplo a pre dokonalý komfort má extra dlhú chladnú špičku . Pohodlná rukoväť umocní perfektný dojem. Spínač On/Off pre rýchle použitie. Kulma je vhodná pre všetky typy vlasov a má bezpečnostný stojan . Skvelý dosah s 1,8 m dlhým káblom .

Vlastnosti:

  • Pozlátený povrch pre dlhotrvajúci účes
  • Oceníte rýchle nahriatie s funkciou Pulse Technology
  • 9 možností nastavenia teploty až do 220 °C
  • Pohodlná rukoväť a chladná špička pre vaše pohodlie
  • Pre komfort a bezpečie využijete stojan a otočný kábel
  • Behom chvíle vytvoríte očarujúci účes ako zo salónu.

Dlhotrvajúci účes

Perfektná úprava vlasov ako od kaderníka. Kulma s pozláteným povrchom je ideálny pomocník pre vaše vlasy. Stačí zvoliť vybranú teplotu a behom pár minút budú vaše vlasy vďaka kulme Hot Tools dokonalé.

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=HTPHTIR1575UKE

Bezpečná manipulácia

S extra dlhou chladnou špičkou a bezpečnostným odkladacím stojanom sa nemusíte báť žiadneho popálenia. Veľmi príjemná rukoväť a dlhý otočný kábel zaistí skvelú manipuláciu.

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=HTPHTIR1575UKE

Ideálna veľkosť

S veľkosťou 25 mm si kulma hravo poradí so všetkými typmi vlasov . Jej výhodou je konzistentné udržanie tepla počas úpravy vlasov.

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=HTPHTIR1575UKE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: