Krušnohorský nábytok Masívny dekoratívny Rebriňák ZL2 170 x 58 x 50 cm bez náteru

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26813
€179,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné dekorácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.1 kg

AAA logo upravené

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne.

Drevený rebriniak s latkami bez povrchovej úpravy

ŽL2d

Objavte jedinečný kus dekoračného nábytku, ktorý premení vašu záhradu alebo terasu na oázu pokoja a estetiky - Drevený rebriňák od značky Krušnohorský nábytok . Tento ručne vyrobený rebriniak , inšpirovaný tradičnými technikami a materiálmi , prináša do vášho exteriéru nielen kus histórie , ale aj neopakovateľný štýl .
 
Vyrobený zo smrekového alebo borovicového dreva , ktoré starostlivo spracovali naši skúsení stolári , aj vyrobili s remeselnou dokonalosťou . Jeho autentický vzhľad , zvýraznený okovanými kolesami , dodá vášmu priestoru nielen rustikálne kúzlo, ale aj príbeh .
 
Navyše, jeho dodanie bez povrchovej úpravy vám dáva jedinečnú príležitosť prispôsobiť tento kus vášmu osobnému štýlu . Či už preferujete prírodný vzhľad alebo si prajete pridať farbu , ktorá odráža vašu osobnosť, štýl záhrady, terasy ... možnosti sú nekonečné .
 
S rozmermi 170 x 85 x 58 x 50cm a hmotnosťou iba 6 kg je tento rebrinák nielen vizuálne pôsobivý , ale aj prakticky riešený pre jednoduchú inštaláciu a umiestnenie . Dodávaný zložený , s jednoduchou montážou oja , môžete ihneď začať s transformáciou vášho vonkajšieho priestoru .
 
Vyzdvihnite krásu a históriu vašej záhrady s týmto rebriniakom. Nielenže pridáte k vášmu priestoru estetický rozmer , ale stanete sa aj hrdými majiteľmi kusu, ktorý prekračuje bežné dekorácie. Investujte do svojej záhrady dnes a užívajte si jedinečnosť a štýl, ktorý tento rebriniak prináša. Na dlhé roky dopredu .
 

Rozmery

- Výška: 50 cm

- Dĺžka: 85 cm

- Celková dĺžka (s ojom): 170 cm

- Šírka: 58 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: