Krušnohorský nábytok Masívny dekoratívny mostík 1M101 71 x 32 x 27 cm bez náteru

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26563
€32,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné dekorácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

AAA logo upravené

 

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

 

Drevený dekoračný most (nepochôdzny) bez náteru

Drevený most je skvelým designerským prvkom pre Vašu záhradu. Vďaka drevu z českej borovice dokonale zapadne do prírodného okolia Vašej záhrady. Upustite uzdu svojej fantázii a vykúzlite si rozprávkovo krásnu záhradu s týmto originálnym doplnkom. Skvele by vyzeral napríklad na Vami tak opečovávané skalce či záhone

Rozmery

- Výška: 27 cm

- Dĺžka: 71 cm

- Šírka: 32 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: