Krušnohorský nábytok Drevený vyvýšený záhon Denix 120 x 80 x 19,5 cm prírodný - bez nátěru

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 27001
€23,90
Kategória: Najlacnejšie kvetináče a hrantíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8.3 kg

AAA logo upravené

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne.

 

Drevený vyvýšený záhon bez náteru

Krušnohorský nábytok Drevený vyvýšený záhon Denix 120 x 80 x 19,5 cm prírodný 10

Záhon DENIX je zvýšený pre ľahšiu prácu a bohatú úrodu. Je vyrobený z 20 mm hrubého smrekového dreva. Najväčšia výhoda tohto záhona je jeho variabilita . Ak si objednáte aspoň dva kusy, môžete ľubovoľne na seba záhony skladať , tým je urobiť vyššie, či z neho zostaviť rôzne tvary a obrazce . Fantázii sa medze nekladú, vo fotogalérii nájdete inšpiráciu. Obsahom každého balenia sú 4 kovové rohy, 2 dosky s dĺžkou 120 cm, dve dosky s dĺžkou 80 cm a štvorica zaisťovacích kolíkov . Táto informácia Vám pomôže už pred nákupom vymyslieť si požadovaný tvar záhona. Pred zložením odporúčame dosky natrieť vhodnou lazúrou či napúšťacím olejom a po zložení vyložiť netkanou textíliou . Tým máte zaručenú dlhú životnosť záhona.

Rozmery

- Výška: 19,5 cm

- Dĺžka: 120 cm

- Hĺbka: 80 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: