Krušnohorský nábytok Drevený stojan na víno V6X8 64 x 120 x 25 cm borovica

Kvalitný kus nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26607
€64,90
Kategória: Najlacnejšie stojany na víno
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9.1 kg

AAA logo upravené

 

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

Borovicový regál na víno

Kvalitne spracovaný, pevný stojan na víno z masívneho dreva Vám vydrží celý život. Je vyrobený s láskou z borovicového dreva. Stojan zaisťuje riadne starnutie vína - hrdlo fľaše smeruje dole , takže korkový uzáver je zaplavený vínom, nevysychá a tým víno nedegraduje . Všetky hrany sú zaoblené a hrúbka dreva je 2 cm , stojan teda pojme vždy bezpečne všetky fľaše , čo do neho uložíte. 

Rozmery

- Počet fliaš: 48

- Výška: 120 cm

- Dĺžka: 64 cm

- Hĺbka: 25 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: