Krušnohorský nábytok Drevený plôtik k záhonom PB1 100 x 20/35 x 4 cm borovica/smrek

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26599
€19,90
Kategória: Najlacnejšie záhradné plôtiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

AAA logo upravené

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

 

 

Drevený plôtik k záhonom borovice/smrek

Predstavujeme Vám našu novinku, ktorá prináša nielen funkčnosť, ale aj estetickú krásu do každej záhrady: Drevený plôtik k záhonom z borovice alebo smreku. Tento plôtik je navrhnutý tak, aby obohatil vizuálny dojem Vašej záhrady a stal sa zároveň praktickým pomocníkom pre každého záhradníka .
 
Naše plôtiky sú vyrobené z kvalitného borovicového a smrekového dreva , čo zaisťuje dlhodobú odolnosť a stabilitu. Navyše vďaka starostlivému napusteniu olejovou lazúrou sú naše plôtiky chránené pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a škodcami , čo predlžuje ich životnosť a znižuje potrebu častej údržby.
 
S rozmerom 100cm x 20/35cm sú naše plôtiky ideálnou voľbou pre oddelenie záhonov, vytvorenie pekných cestičiek alebo ako dekoratívny prvok , ktorý dodá Vašej záhrade osobitý charakter. Navyše inštalácia je intuitívna a jednoduchá, čo ocení každý domáci majster a záhradník, či už začiatočník alebo pokročilý.
 
Prečo je náš drevený plôtik lepší ako ostatní na trhu? Kľúčom je kombinácia kvalitného materiálu , starostlivého spracovania a estetickej hodnoty, ktorú prináša. Pridajte k tomu našu záruku dlhej životnosti a minimálnej údržby, a máte jasnú voľbu pre Vašu záhradu .
 
Nechajte svoju záhradu vyniknúť s naším dreveným plôtikom k záhonom a užite si krásu a funkčnosť, ktorú Vám tento jedinečný produkt prináša.

 

Rozmery

- Výška nad zem: 20 cm

- Výška aj s kolíkmi: 35 cm

- Šírka: 26 cm

- Hĺbka: 26 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: