Krušnohorský nábytok Drevený kvetináč 3KV3 Maceta 77 x 36 x 37 cm prírodný

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26562
€55,90
Kategória: Najlacnejšie kvetináče a hrantíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7 kg

AAA logo upravené

 

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

 

Drevený masívny kvetináč Maceta

Drevený kvetináč na nohách s golierom je vyrobený z borovicového a smrekového dreva . Spodná doska kvetináča má otvory na odtekanie prebytočnej vody. Ku kvetináči je dodávaná čierna netkaná textília . Kvetináč nie je povrchovo ošetrený, vďaka tomu si sami môžete zvoliť vhodný odtieň lazúry či laku , aby sa Vám kvetináč hodil čo najviac do Vašej záhrady. Všetky kvetináče typu Maceta majú rovnakú výšku, dajú sa v rámci typu kombinovať a skladať k sebe a tým vytvárať mozaiky či iné geometrické tvary. Kvetináč sa dodáva už zmontovaný.

Rozmery

- Výška: 37 cm

- Šírka: 77 cm

- Hĺbka: 36 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: