Krušnohorský nábytok BK1 Drevená debnička na bylinky z masívneho dreva 34 x 13 x 11 cm čierna - s nátěrem

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26597
€23,90
Kategória: Najlacnejšie kvetináče a hrantíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.1 kg

AAA logo upravené

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

Borovicová debnička na bylinky

Objavte kúzlo čerstvých byliniek každý deň s našou drevenou debničkou na bylinky. Tento elegantný a praktický doplnok, vyrobený z kvalitného masívneho dreva a dokončený v nadčasovej čiernej farbe, je nielen skvelým doplnkom vašej kuchyne, ale aj nevyhnutným pomocníkom pre každú gazdinky záhradkárku, ktorá si potrpí na čerstvosť a kvalitu pri varení.
 
Naša Drevená debnička na bylinky je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a estetiku. Príjemné úchyty na bočnej strane zaistia ľahkú manipuláciu a prenos, zatiaľ čo elegantný nápis "Bylinky" dodáva tomuto produktu osobitý šarm. Vďaka rozmerom 34x13x11 cm poskytuje dostatočný priestor pre vaše obľúbené bylinky, či už doma na okennom parapete, tak aj na balkóne alebo v malej záhradke.
 
Na rozdiel od bežných plastových alebo keramických kvetináčov, naša drevená debnička na bylinky prináša nielen funkčnosť, ale aj trvalú hodnotu a štýl. Masívne drevo zaručuje dlhodobú odolnosť a stabilitu, zatiaľ čo čierna farba a ručne vyfrézované detaily z nej robia unikátny kúsok, ktorý sa stane ozdobou každej domácnosti.
 

Rozmery

- Výška: 11 cm

- Dĺžka: 34 cm

- Hĺbka: 13 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: