Krušnohorský Nábytok Krušnohorský Nábytok Drevený hmyzí hotel zo smrekového dreva 3HH1 prírodný

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26550
€39,90
Kategória: Najlacnejšie hmyzie hotely
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

AAA logo upravené

 

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

Hmyzí hotel III

Medzi najčastejších obyvateľov hmyzích hotelov patria samotárske včely, ktoré patria medzi vyznamné opeľovače. Okrem včielok samotárok tu môžete nájsť úkryt aj motýle a pestrenky, ktorých larvy likvidujú škodlivý hmyz. Ďalší obyvatelia, ako sú zlatoočka, lienky a škvory , požierajú škodlivý hmyz, predovšetkým vošky. Na väčšiu plochu odporúčame umiestniť viacero hotelov.

Prečo mať hmyzí hotel?

Hmyz nám pomáha s likvidáciou škodcov (vošky atď), najmä vtedy, ak sa chceme vyhnúť chemickým prípravkom . Ľudia si tiež mnohokrát neuvedomujú, že bez hmyzích opeľovačov by sme sa ani nedočkali veľkej úrody . Väčšina ovocných stromov, ale potrebuje na svoje opelenie hmyz.

Kam hmyzí hotel umiestniť?

Vyššie od zeme, najlepšie na strom, alebo múr. Na južnú stranu, kde bude chránený proti dažďu a vetru.

Rozmery

- Výška: 55 cm

- Šírka: 32 cm

- Hĺbka: 9 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: