Kancelárske kreslo Antares Nevada - černé

Kancelárske kreslo NEVADA v čiernom prevedení je elegantne vyzerajúca kancelárska stolička potiahnutá kvalitnou eko kožou s vysokou pevnosťou. Vhodná je na kratšiu kancelársku prevádzku alebo do domácich kancelárií a pracovní.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 23968
Značka: Antares
€88,90
Kategória: Najlacnejšie kancelárske kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg
Položka bola vypredaná…
Kancelářské křeslo Antares Nevada černé 1
Akcia

Kancelárska stolička NEVADA je elegantne vyzerajúca kancelárska stolička potiahnutá do syntetickej kože v čiernej farbe. Vhodná je na   kratšia kancelárska prevádzka alebo do domácich kancelárií a pracovní.

Kancelárske kreslo NEVADA black


Kľúčové vlastnosti:


• kvalitná polyuretánová koža - EKO koža
• kríž kovový čierny 640 mm
• hojdací mechanizmus s nastaviteľnou silou protiváhy a aretáciou v základnej polohe
• podrúčky pevné, plastové s čalúnenými topmi
• kolieska plastové na mäkké povrchy ( koberec ) s priemerom 50 mm s čapom 11 mm
  nosnosť 150 kg

Pohodlná kancelárska stolička je   potiahnutá kvalitnou eko-kožou.   Sedák a operadlo spájajú   pevné plastové podrúčky s čalúnenými dotykovými plochami   v zhodnom poťahu s čalúnom sedadla a operadla.

Funkčným centrom stoličky je   hojdacia mechanika s nastaviteľnou silou protiváhy a aretáciou v základnej polohe , páka mechaniky súčasne ovláda   výškové nastavenie   (plynový piest).

Súčasťou   čierneho kovového kríža sú nylonové kolieska   s priemerom 50 mm vhodná na mäkké povrchy ako sú koberce. Čap kolieska je 11 mm.

Kancelárske kreslo NEVADA black

Spôsob balenia:
Stolička je dodávaná v demonte. Jednoduché zloženie podľa návodu, komponenty sú uložené v operadle stoličky. Rozmer balenia je   72x53x29 cm   (kartón), váha 14 kg.

Dodanie:

Tieto kreslá, napokon všetok tovar na našom e-shope máme skutočne skladom. Expedícia je do max. 24 hodín, dodanie k Vám na adresu za ďalších 24 hodín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: