Jumi OP-710240 Slnečník s bočnou nohou priemer 300 cm modrý

Exkluzívny slnečník s priemerom 3 m má pevnú oceľovo-hliníkovú konštrukciu s bočným kĺbom, ktorý umožňuje nastaviť uhol tienenia podľa vašej požiadavky. Poskytne vám príjemnú ochranu pred slnečným žiarením a navyše je veľmi elegantný a bude ozdobou vašej záhrady či terasy. Jedine u nás s dodaním do max 48 hodín a za nenižšiu cenu, kedy cena nie je rozhodne na úkor kvality.

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26347
Značka: Jumi
€69,90
Kategória: Najlacnejšie slnečníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12.5 kg
Druh: slunečníky
Ideálne do záhrady alebo na terasu
Jumi OP-710240 Slnečník s bočnou nohou priemer 300 cm modrý final 1
Vďaka vysokému ochrannému UV faktoru 80 budete naozaj pod týmto slnečníkom v bezpečí a nemusíte sa ani mazať krémom na opaľovanie. Navyše je textília opatrená nástrekovou membránou, ktorá bráni prieniku vody. Slnečník je tak nepremokavý. Raz za dva roky sa odporúča nastriekať textilný diel napríklad impregnačným sprejom na obuv. Tým docielite jednak vyššiu životnosť textílie a ďalšiu nepremokavosť.
Úspora priestoru vďaka ramenu na strane
Jumi OP-710240 Slnečník s bočnou nohou priemer 300 cm modrý final 3
Nielen, že ušetrí miesto, ale vyzerá veľmi, veľmi elegantne. Ďalej je slnečník vybavený plynulo nastaviteľným sklonom, ktoré zaistí dokonalé tienenie. Úplné hornú časť slnečníka sú vetracie kanáliky, ktoré zaručia, že sa horúci vzduch nebude hromadiť pod slnečníkom a vzduch bude voľne cirkulovať. Zdá sa Vám aj pri nepoužívaní, teda sklopení slnečníka veľmi veľký? Nevadí, rameno sa dá tiež sklopiť a nezaberie už takmer žiadne miesto.

Kvalitná a stabilná hliníkovo-oceľová konštrukcia

Jumi OP-710240 Slnečník s bočnou nohou priemer 300 cm modrý final 2

Konštrukcia je vďaka hliníku ľahká, ale zároveň pevná a odolá aj silnejšiemu vetru. V balení nájdete opasok na zaistenie zatvoreného slnečníka a stojan z kovového profilu pre bezpečné upevnenie bežnými betónovými doskami (dosky nie sú súčasťou balenia). Tie kúpite v každých stavebninách či akomkoľvek hobby markete podľa svojho výberu. Vyrába sa v rôznych dekóroch a farbách a vy si tá slnečník môžete „vystylovať“ ešte viac. Samozrejmosťou je aj všetok montážny materiál. Slnečník od nás je tak pripravený na okamžité použitie.

Jednoduchá manipulácia

Jumi OP-710240 Slnečník s bočnou nohou priemer 300 cm modrý final 4

Samotné zatváranie a otváranie slnečníka je také jednoduché a ľahké, že to zvládnu aj deti či ženy a to behom pár sekúnd. Kovová kľučka aj vnútorné prevody zaistia, že mechanizmus sklápania Vám vydrží naozaj, naozaj dlho.

Materiál a rozmery

  • Rameno: hliník, oceľ
  • Slnečník: 100% polyester
Rozmery  
  •   Ø   300 x 250 cm
Hmotnosť  
  • cca 12,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: