Holiaci strojček Braun Series 9 Pro 9475cc - poškozená krabička, samotný strojek je bez vad

Čistiaca stanica, 40.000 mikrovibrácií za minútu, použitie v sprche, výkyvná holiaca hlava, pohyblivé frézky, LED indikátor stavu nabitia, číselný odpočet posledných 9 minút, až 60 minút prevádzky na batériu, cestovné puzdro. Vďaka poškodenej krabičke len u nás za najnižšiu cenu na trhu

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26970
€339,90
Kategória: Najlacnejšie holiace strojčeky
Hmotnosť: 1.1 kg
Najlepšie oholenie Braun znovu objavené.
 
Hladké oholenie aj hustých fúzov
 
Účinnejšie¹ a šetrnejšie
 

Najlepšie oholenie Braun znovu objavené

Náš doposiaľ najpokročilejší holiaci strojček, nový Series 9 Pro, má inovatívnu holiacu hlavu s 5 holiacimi prvkami. Obsahuje nový zastrihávač ProLift, ktorý je navrhnutý tak, aby šetrne holil tvrdé fúzy – bez ohľadu na to, či máte 1-, 3- alebo 7-dňové strnisko.

 

Hladké oholenie aj hustých fúzov

Jedinečne navrhnuté planžety Braun holia fúzy na dĺžku kratšiu ako 0,05 mm a technológia AutoSense upravuje výkon podľa hustoty fúzov – pre hladké oholenie aj hustých fúzov.

 

Účinnejšie¹ a šetrnejšie

Zastrihávač ProLift a unikátna sonická technológia Braun pomáhajú holiť až o 10 % rýchlejšie¹, takže holenie bude šetrnejšie k pokožke aj pri menšom počte ťahov.

 
Osviežujúca
 
Precízne holenie
 
 
O 50% dlhšia doba prevádzky na batérie
 
 

Osviežujúca

Nový holiaci strojček Series 9 Pro je 100% vodotesný, takže sa môžete holiť s penou, gélom alebo dokonca aj v sprche, aby ste získali pocit sviežosti.

 

Precízne holenie

Novo upravený prepínač Precision Switch uzamkne hlavicu holiaceho strojčeka a umožní vám ľahko zachytiť ťažko prístupné fúzy – ponúkne jedinečnú presnosť a kontrolu.

 
 

O 50 % dlhšia doba prevádzky batérie

Ohoľte sa kedykoľvek a kdekoľvek s prvým nabíjacím puzdrom na holiaci strojček na svete. Výkonná vstavaná lítium-iónová batéria nabíja váš holiaci strojček až po dobu 6 týždňov holenia bez potreby kábla.

 

  • Series 9 Pro: Najlepší holiaci strojček Braun, novo navrhnutý s ProHead.
  • Účinný a šetrný, bez ohľadu na to, či máte 1-, 3- alebo 7-dňové strnisko: výhodou je jedinečný zastrihávač ProLift, ktorý dvíha a palicou ťažko prístupné fúzy.
  • Účinnejší a šetrnejší: inovatívny zastrihávač ProLift a unikátna sonická technológia Braun pomáhajú holiť až o 10 % rýchlejšie a zaisťujú tak šetrné oholenie.
  • O 50 % dlhšia doba prevádzky batérie vďaka prvému puzdru PowerCase na svete: s týmto prenosným puzdrom na nabíjanie holiaceho strojčeka môžete nabíjať kedykoľvek a kdekoľvek a výkonná integrovaná batéria Li-Ion bude napájať váš holiaci strojček po dobu až 6 týždňov používania.
  • Vyrobený v Nemecku a navrhnutý tak, aby vydržal 7 rokov: tento elektrický holiaci strojček je tiež 100% vodotesný a je možné ho používať s penou, gélom či dokonca v sprche.
Čo je v balení?
 
Holiaci strojček Series 9 Pro
 
Puzdro PowerCase
 
Čistiaca a nabíjacia stanica SmartCare Center 5v1
 
Čistiaca kazeta (1x)
 

Holiaci strojček Series 9 Pro

 

Puzdro PowerCase

 

Čistiaca a nabíjacia stanica SmartCare Center 5v1

 

Čistiaca kazeta (1x)

 
Sieťový adaptér
 
Čistiaca kefka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: