Halogénový ohrievač Orava HO-83

Kvalitný halogénový žiarič, či ak chcete halogénový ohrievač slovenskej značky Orava. Vyniká kvalitou, nízkou hmotnosťou a veľmi dobrou cenou. Kúpou u nás ušetríte aj na dopravnom do výdajných miest.

Môžeme doručiť do:
2.2.2023
Skladom u nás
Kód: 23676
Značka: Orava
€44,90
Kategória: Najlacnejšie ohrievače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Typ: halogenové
Umiestnenie: volně stojící
Príkon: 1200 W
Plocha vytápění: 10 m2
Stupně výkonu: 3
Šírka: 30 CM
Hmotnosť: 2 kg

Halogénový ohrievač ORAVA HO-83 vás vďaka vysokej účinnosti ohrevu zahreje vždy a okamžite. Ohrievať vás môžu až 3 vykurovacie telesá naraz. Zvoliť si môžete z 3 úrovní nastavenia vykurovacieho výkonu. V prvom režime vás bude ohrievať len jedna halogénová trubica o sile 400 W , pri nastavení druhého režimu vás zahrejú dve halogénové trubice o sile 800 W av prípade tretieho režimu tri halogénové trubice o sile 1 200 W.

ho-83

Nastavovanie týchto výkonov sa vykonáva prostredníctvom otočného ovládača v hornej časti prístroja. Nízka hmotnosť ohrievača a praktická rukoväť zaručí ľahké prenesenie kdekoľvek ho práve budete potrebovať. Jednoduchý dizajn v šedom prevedení dokonale zapadne v každej miestnosti. Vďaka funkciám oscilácie sa dokáže otáčať až do uhla 70 ° pre efektívnejšie šírenie tepla po celej miestnosti. Halogénový ohrievač disponuje aj bezpečnostnou poistkou vypnutia v prípade, že sa vám zariadenie prevráti. Tento ohrievač má zaručene vysokú účinnosť ohrevu bez toho, aby sa vzduch víril.

Špecifikácia:

- vysoká účinnosť ohrevu bez vírenia vzduchu

- 3 vykurovacie telesá

- funkcia oscilácie (otáčanie)

- príkon: 1 200 W

Technické parametre

Farba Šedá/Biela
Rozmery (cm) 30 x 70 x 30
Hmotnosť (kg) 1,8
Príkon (W) 1 200
Prepínač výkonu Áno
Rozsah oscilácie 70°
Napájanie 220-240 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: