Halogénový ohrievač Orava HO-82

Novinka od slovenskej značky Orava. Halogénový žiarič, ktorý máme zaručene skladom a za najnižšiu cenu na trhu. Využite priaznivé ceny dopravy do výdajných miest.

Môžeme doručiť do:
23.3.2023
Skladom u nás
Kód: 23670
Značka: Orava
€32,90
Kategória: Najlacnejšie ohrievače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Halogénový ohrievač ORAVA HO-82 vás vďaka vysokej účinnosti ohrevu zahreje vždy a okamžite. Ohrievať vás môžu až 3 vykurovacie telesá naraz. Zvoliť si môžete z 3 úrovní nastavenia vykurovacieho výkonu.

V prvom režime vás bude ohrievať len jedna halogénová trubica o sile 400 W , pri nastavení druhého režimu vás zahrejú dve halogénové trubice o sile 800 W av prípade tretieho režimu tri halogénové trubice o sile 1 200 W.

Nastavovanie týchto výkonov sa vykonáva prostredníctvom otočného ovládača. Nízka hmotnosť a praktická rukoväť zaručí ľahké prenesenie kdekoľvek ho práve budete potrebovať. Jednoduchý dizajn v šedom prevedení dokonale zapadne v každej miestnosti. Vďaka funkciám oscilácie sa dokáže otáčať až do uhla 70 ° pre efektívnejšie šírenie tepla po celej miestnosti. Halogénový ohrievač disponuje aj bezpečnostnou poistkou vypnutia v prípade, že sa vám zariadenie prevráti. Tento ohrievač má zaručene vysokú účinnosť ohrevu bez toho, aby sa vzduch víril.

Špecifikácia

• 3 úrovne nastavenia vykurovacieho výkonu

• funkcia oscilácie

• praktická rukoväť na prenos ohrievača

Technické parametre

Farba Šedá
Rozmery (cm) 33 x 51 x 24,5
Hmotnosť (kg) 1,32
Príkon (W) 1 200
Prepínač výkonu Áno
Rozsah oscilácie 70°
Napájanie 220-240 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: