DORUČENIE POD STROMČEK: garantujeme včasné dodanie pri uskutočnenej objednávke najneskôr do stredy 20. decembra do 12:30 hod.

HALMAR Herné kancelárske kreslo BAFFIN

Kancelárske kreslo Baffin je otočné, výškovo nastaviteľné kreslo, čalúnené do čiernej eko kože v kombinácii s priedušnou látkou v červenom prevedení. V sedacej av opornej časti je atraktívne prešitie eko kože perforované, čím sa zvyšuje priedušnosť, ktorá je dôležitá v najviac namáhaných častiach.

Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 20436
Značka: Halmar
€119,90
Kategória: Najlacnejšie kancelárske kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg

Otočné, výškovo nastaviteľné kreslo, čalúnené do čiernej eko kože v kombinácii s priedušnou látkou v červenom prevedení.   V sedacej av opornej časti je atraktívne prešitie   eko koža perforované, čím sa zvyšuje priedušnosť,   ktorá je dôležitá v najviac namáhaných častiach. Ergonomicky tvarované sedadlo a operadlo sú v dnešnej dobe pre pohodlné sedenie už samozrejmosťou.   Kreslo je vhodné do kancelárií na jednosmennú prevádzku alebo na využitie v domácich pracovniach.

kancelárske kreslo Baffin čierno/červená


Kľúčové vlastnosti kresla Baffin:
- čalúnenie v eko koži av látke
- mechanika TILT
- integrovaný záhlavník
- pevné, plastové, čalúnené podrúčky
- skrutka na nastavenie tuhosti hojdania
- výškovo nastaviteľné pomocou piestu
- nosnosť do 100kg
- záruka 24 mesiacov

kancelárske kreslo Baffin čierno/červená


Kreslo Baffin disponuje mechanizmom TILT, ktorý umožňuje hojdanie a zablokovanie v základnej polohe.   Tuhosť hojdania je možné nastaviť skrutkou, ktorá je umiestnená pod sedákom. Plynulý pohyb kresla po podlahe zaistí kolieska, ktoré sa nasadzujú na   päťramenný kríž z tvrdeného plastu.

Za hlavné benefity tohto modelu značky Halmar považujeme jeho dostupnú cenu v kontraste s bohatým vybavením, stolička má hlavovú aj bedrovú opierku a tiež podrúčky. Tieto časti ale nie je možné nijako prispôsobiť telesným proporciám. Aj napriek tomu hodnotia používatelia sed na stoličke ako pohodlný. Navyše na nej môžu sedieť aj vyššie osoby, výšku sedadla je totiž možné nastaviť v rozmedzí od 48 do 59 cm od zeme.

kancelárske kreslo Baffin čierno/červená - Sedím 4-6 hodín

Rozmery:

Z vybavenia tejto stoličky nie je na prvý pohľad veľmi čo vytknúť, disponuje všetkými podstatnými prvkami, ako je opierka hlavy, bedrová opierka a tiež podrúčky. S týmito komponentmi však nejde hýbať, nejde ich prispôsobiť vašim telesným proporciám, sú totiž napevno zabudované k stoličke. Výškovo tak môžete upraviť len výšku sedadla, ktorá sa pohybuje od 48 do 59 cm, čo sú skôr vyššie hodnoty vhodné aj pre vyššie osoby. V tabuľke nižšie uvádzame šírku stoličky 64 cm, to je však celková šírka; samotný sedák je široký 59 cm.

Šírka stoličky (cm)

64

Výška sedadla min. (cm)

48

Výška sedadla max. (cm)

59


Spôsob balenia:
Kreslo je v rozloženom stave zabalené do kartónovej krabice.

Tip:

A ako sa správne starať o koženku/eko-kožu, aby Vám kreslo vydržalo čo najdlhšie? Dozviete sa tu na našom blogu .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: