Halmar Detská sieťovaná stolička Andy zelená

Detská stolička Andy sa radí do vyššej strednej triedy, čomu tiež zodpovedá miera poskytovaného komfortu a ergonómie sedenia. Silne polstrovaný a takmer rovný sedák ponúkne vynikajúce pohodlie aj pri dlhom sedení. Mäkká predná hrana zabezpečí dieťaťu správne prekrvenie nôh.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 25083
Značka: Halmar
€79,90
Kategória: Najlacnejšie kancelárske kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11.5 kg
Položka bola vypredaná…

Operadlo detskej stoličky Andy je veľmi výrazne tvarované a vysoké, vďaka čomu nepodopiera len bedrovú oblasť, ale celú plochu chrbta. Priaznivo tak prispieva k zdravému tvarovaniu detskej chrbtice. Zatiaľ čo sedák stoličky je čalúnený odolnou tkaninou šedej farby , operadlo tvorí veľmi priedušná a príjemná sieťovina čiernej farby.


Okrem masívneho polstrovania sedadla a kvalitne tvarovaného operadla poteší stolička Andy najmä nastaviteľnou hojdacou mechanikou. Pokročilá hojdacia mechanika detskej stoličky Andy potom zabezpečuje nastavenie tuhosti operadla či blokáciu operadla v jednej zvislej polohe. Mechanike nechýba ani žiadaná funkcia hojdania , vďaka ktorej sa tak môžete ľahko pohupovať, alebo si poriadne pretiahnuť chrbát – oboje značne prispeje k zlepšeniu koncentrácie pri dlhých hodinách sedenia. Hojdacia mechanika taktiež zabezpečuje prepojenie sedadla a operadla, teda počas naklápania medzi sebou udržujú konštantný uhol (s odchýlkou 15 stupňov), vďaka čomu je aj pri pohybe stoličky, chrbtica neustále v rovnakej polohe.


Robustná päťramenná chrómovaná základňa podopiera výkonný piest pre výškové nastavenie, a to v rozmedzí 8 cm. Základňu tiež dopĺňa pätica univerzálnych plastových koliesok, ktoré uľahčujú pohyb stoličky.


Pri práci pri stole dieťa využije určite aj pevné chrómované podrúčky. Tie sú navyše doplnené mäkkou polstrovanou časťou , ktorá poskytuje ešte väčšie pohodlie. Výška podrúčiek od sedadla je potom 21 cm.


Andy teda ponúka:

  • hojdací mechanizmus
  • mäkčené čalúnené podrúčky
  • kvalitné materiály
  • pohodlné sedenie
  • oporu chrbtici
  • rôzne možnosti nastavenia
  • výber zo 4 farieb tu

Pre úplnosť všetky údaje:

Výška 87-95 cm
Šírka 56 cm
Hĺbka 56 cm
Nosnosť 80 kg
Váha 11 kg
Materiál látka ,   sieťovina
Farba / Dekor zelená/sivá
Výška sedu 42-50 cm
Šírka sedadla 40 cm
Hĺbka sedadla 42 cm
Výška podrúčiek od sedadla 18 cm
Šírka podrúčiek 6 cm
Výška nastavenia piestu 8 cm
Mechanika hojdacia
Opierka hlavy nie
Podrúčky áno
Materiál kríža kovový
Kolieska plastová
Nastavenie výšky sedu áno
Nastavenie hĺbky sedu nie
Nastavenie tuhosti sklonu áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: