Planet Pool 30570 Geotextilná podložka pod bazén 7,3 x 3,7 m

Špeciálna podložka pre bazény s rozmermi 7,3 x 3,7 metrov poskytne vášmu bazénu ochranu pred plesňami, pretrhnutím alebo prerastaním trávy.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: GEO0007
Značka: Planet Pool
€85,90
Kategória: Najlacnejšie bazénové podložky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.9 kg

Geotextilná podložka nielen chráni dno bazéna pred plesňami, pretrhnutím alebo prerastaním trávy, ale aj vďaka nej máte pohodlnejší pocit pri prechádzaní sa bazénom. Je vyrobená z kvalitnej geotextílie a pokladá sa na rovnú preosiatu zeminu alebo piesok. Vďaka svojim rozmerom sa hodí pre bazény s rozmermi 7,3 x 3,7 metrov.

Po položení bazéna sa podložka zastrihne nožnicami na presný rozmer.

Parametre:

- Podložka s hmotnosťou materiálu 200 g/m 2
- Rozmer podložky: 7,5 x 3,9 m

 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: