Planet Pool 30549 Geotextilná podložka pod bazén 4,6 m

Špeciálna podložka pre bazény s priemerom 4,6 metrov poskytne vášmu bazénu ochranu pred plesňami, pretrhnutím alebo prerastaním trávy.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: GEO0004
Značka: Planet Pool
€47,90
Kategória: Najlacnejšie bazénové podložky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.6 kg

Geotextilná podložka nielen chráni dno bazéna pred plesňami, pretrhnutím alebo prerastaním trávy, ale aj vďaka nej máte pohodlnejší pocit pri prechádzaní sa bazénom. Je vyrobená z kvalitnej geotextílie a pokladá sa na rovnú preosiatu zeminu alebo piesok. Vďaka svojim rozmerom sa hodí pre bazény s priemerom 4,6 metrov.

Po položení bazéna sa podložka zastrihne nožnicami na presný rozmer.

Parametre:

Podložka s hmotnosťou materiálu 200 g/m 2
Rozmer podložky: 4,8 x 4,8 m

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: