DORUČENIE POD STROMČEK: garantujeme včasné dodanie pri uskutočnenej objednávke najneskôr do stredy 20. decembra do 12:30 hod.

Crane ASP40150 Paddleboard Oceanis 320 x 79 x 15 cm - 2. jakost

Paddleboarding je veľmi obľúbený vodný šport, pri ktorom stojíme na boarde (doske) a vpred sa pohybujeme pomocou dlhého pádla. Preto paddle - board.

Štýlový paddleboard OCEANIS je nafukovacia pádlovacia doska, ideálna pre výučbu alebo rekreačné pádlovanie. Paddleboard je stabilný a spoľahlivý pre pohodlnú jazdu na hladkých vodách aj na miernych vlnách. Tuhosť paddleboardu zaisťuje použitý DROP STICH, materiál doplnený o odolnú protišmykovú vrstvu v mieste státia.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 21927
Značka: Crane
€468,44 –65 % €159,90
Kategória: Najlacnejšie paddleboardy
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 12 kg
Nosnosť: 130 kg
Konštrukcia: nafukovací
Typ: allround SUP
Rozmery: 320 x 79 x 15 cm
Položka bola vypredaná…
paddle
Tip vrátený kus 2. jakost
€468,44 –65 %

UPOZORNENIE:

Jedná sa o druhoakostný tovar, čo znamená, že paddleboard bol vrátený zákazníkom a vykazuje vady. Niektorý kus kozmetické, u niektorých kusov dochádza k úniku vzduchu mikroskopickými otvormi - je iba vo vode vidieť v podobe uchádzajúcich bublín. Nemá vplyv na funkčnosť, naozaj je únik vzduchu úplne minimálny. Maximálny tlak nafúknutia je 15 PSI. Odporúčame nafukovať na 5-8 PSI, čo je tlak dostatočný a únik vzduchu sa neprejaví. Tiež je možné, vďaka opravárenskej sade, ktorá je súčasťou balenia, zalepiť. Na Paddleboard poskytujeme záruku podľa zákona 12 mesiacov, paddleboard však môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Táto 2. akosť je vhodná pre tých, ktorí túžia po paddleboarde, ale cena za paddleboard sa im zdá príliš vysoká a zároveň sú ochotní si ho sami opraviť, alebo im nevadí kozmetická vada v podobe odreniny, alebo im nevadí, že paddleboard drobne uchádza. Zľava oproti novému kusu: 2800, - Kč. Pekne a prehľadne spracovaný videonávod na lepenie paddle boardu nájdete tu . Pre veľkých nadšencov, máme ešte o 50% lacnejšie 3. akosť tu.

Za najnižšiu možnú cenu veľa muziky

Tento paddleboard, ktorý je primárne určený na nemecký trh, sa Vám bude páčiť a to nielen čistým a moderným designom, ale hlavne svojimi vlastnosťami. Je to obor s veľkou nosnosťou 130 kg a hrúbkou 15 cm. Preto uvezie aj dvoch dospelých alebo dospelého a niekoľko detí. V daných rozmeroch a nosnosti nemá za našu cenu konkurenta a skutočne výhodnejšie paddleboard nekúpite. Navyše paddleboardy máme v dostatočnom množstve v našom sklade v SR, dodanie je tak do maximálne dvoch pracovných dní.

IMG_20220417_110653

Táto nafukovacia doska známej značky Crane je ideálna pre úplných začiatočníkov, ale aj mierne pokročilých a vyznačuje sa perfektnou stabilitou a to aj na miernych vlnách či miernom toku. Ďalej Vás poteší aj bohatým príslušenstvom. Všetko potrebné je už v balení, či už sa jedná o ľahké, ale pevné dĺžkovo nastaviteľné jedno-pádlo, kvalitnú hustilku, pomocou ktorej máte nafúknuté, ale aj vyfúknuté za pár minút, či pohodlný a pevný vak do ktorého všetko pohodlne vložíte a na chrbte prenesiete kam len potrebujete. Samozrejmosťou je aj opravárenský KIT v plastovej skrutkovacej tube.

IMG_20220417_112254

Zábava na rybníku, na rieke, ale aj na mori

Tento paddleboard je vhodný ako pre deti od 7 rokov, tak aj pre dospelých, dieťa a dospelého, či skupinku detí, ale pod dohľadom dospelého. Keďže maximálna nosnosť je 130 kg, je potrebné túto nosnosť dodržiavať. Inak hrozí prevrátenie či potopenie paddleboardu. Vďaka odolnému materiálu je vhodný aj do morskej vody a vďaka stabilite je možné použiť aj na rieke s miernym tokom. Vždy by ste ale mali použiť plávaciu vestu a helmu. Optimálny tlak nafúknutia je 15 PSI.

IMG_20220417_111959

 

Bohaté príslušenstvo

Všetko potrebné je už súčasťou balenia. Stačí si len počkať na zásielku od nás a môžete vyraziť rovno k vode. V ekologickom balení konkrétne nájdete:

1 x batoh s pohodlnými popruhmi na nosenie na chrbte

1 x hliníkové nastaviteľné pádlo (170 - 215 cm)

1 x PSI pumpa, vďaka ktorej máte nafúknuté za pár minút. Vyfúknutie sa tiež vykonáva pomocou pumpičky a dá sa vyfúknuť až na vnútorné vákuum

1 x opravná sada obsahujúca dvojicu záplat a kľúč na ventilček

1 x zadné PP plutvy

1 x manuál v slovenčine

IMG_20220417_104634

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: