Planet Pool Čerpadlo na pieskovú filtráciu 200W SFA 4 (55514)

Čerpadlo Planet Pool pre bazény do objemu vody 20 m3. Výkon 4 m³/h - 200 W. Pripojenie hadice 32 a 38 mm. Čerpadlo býva štandardne inštalované pri filtrácii SFA 4.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 2260148
Značka: Planet Pool
€79,90
Kategória: Najlacnejšie čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.2 kg

S naším bazénovým čerpadlom s kapacitou 4 m³/h môžete mať istotu, že vaša bazénová voda bude vždy čistá, priezračná a zdravá na plávanie. S kompaktným dizajnom a vysokou účinnosťou je toto čerpadlo ideálnou voľbou pre bazény do 20 m³. Jednoduchý a intuitívny dizajn čerpadla umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez potreby odborného technika. Pripojenie je prispôsobené na ohybné hadice s priemerom 32 alebo 38 mm.

Vďaka odolným materiálom a jednoduchým údržbovým postupom je toto čerpadlo ideálnou voľbou pre každého používateľa. Robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú dlhú životnosť čerpadla, čo vám poskytuje dlhodobú spoľahlivosť a bezstarostné používanie vášho bazéna.

Čerpadlo nie je samonasávacie.

Parametre:
Dĺžka kábla vrátane zástrčky 1,5m
Výkon filtra cca 4 m³/h
Menovité napätie 230 V 1N-AC / 50Hz
Príkon P1 200 wattov
Trieda ochrany IP X5
Pripojenie sacej a výtlačnej strany 32/38 mm
Čerpadlá tolerujú maximálny obsah soli 0,5 % (zodpovedá 5 gramom na liter vody)
Čerpadlo je vybavené poistkou proti prehriatiu
Objem bazéna do 20 m³

 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: