Carrera Autodráha GO 62551 Ferrari Pro Speeders

Predstavujeme Carrera Autodráha GO 62551 Ferrari Pro Speeders – vzrušujúci závodný set, ktorý prináša adrenalínové zážitky priamo do vašej obývačky!

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26502
Značka: Carrera
€75,90
Kategória: Najlacnejšie sety autodráh
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.9 kg
Pre všetkých nadšencov rýchlosti a elegancie, ktorí si chcú užiť nekonečné hodiny zábavy, je táto autodráha tým pravým. S dlhou traťou s dĺžkou 8,6 metra a rozmermi po zostavení 250 x 145 cm sa stane stredobodom pozornosti v každom priestore.
 
Carrera Autodráha GO Ferrari Pro Speeders je nielen o rýchlosti, ale aj o precíznej kontrole . Vďaka dvom detailne prepracovaným modelom áut Ferrari 488 GT3 , ktoré sú súčasťou balenia, si môžete vychutnať autentický zážitok pretekania. Každý model je dokonalou replikou svojho skutočného náprotivku a prináša tak nielen rýchlosť, ale aj štýl na trať.
 
Jedinečné prvky trate, ako sú klopené zákruty a križovatka, zaručujú, že každý závod bude plný strategických rozhodnutí a nečakaných obratov. S napájacím dielom, počítadlom kolies a ovládačmi rýchlosti máte plnú kontrolu nad každým okamihom závodu.
 
Navyše, s dodaním do 2 pracovných dní a za najnižšiu cenu na trhu , Carrera Autodráha GO Ferrari Pro Speeders je nielen skvelým spôsobom, ako stráviť čas s rodinou, ale aj vynikajúcou investíciou do zábavy.
 
Už žiadne kompromisy medzi kvalitou a cenou. S Carrera Autodráhou GO Ferrari Pro Speeders získavate najlepšie zo sveta závodných dráh priamo do vášho domova . Je čas uvoľniť volant a zažiť vzrušenie pretekania s najlepšími - vy a vaša rodina si zaslúžite ten najlepší závodný zážitok. Objavte ho dnes!
Rozmery
Dĺžka trate : 8,6 m
Rozmery po zostavení: 250 x 145 cm

Obsah balenia:

1x auto Ferrari 488 GT3 "Squadra Corse Garage Itali, No.7"
1x auto Ferrari 488 GT3 "AF Corse, No.488"
rovinky
klopené zákruty
križovatka
zákruty
1x napájací diel (61666)
1x diel s počítadlom kolies (88107)
2x ovládač rýchlosti (61663)
1x trafo
Podpery, mantinely, náhradné kontaktné kefky, náhradné vodiace lišty, návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: