Braun Elektrický holiaci strojček Series 7 70-S4200cs Silver

S planžetovým holiacim strojčekom Braun Series 7 4200cs Silver sa oholíte naozaj dohladka. Výkyvná holiaca hlava sa dokonale prispôsobí krivkám vašej tváre a šetrí pokožku vďaka funkcii AutoSense, ktorá rozozná hustotu fúzov a prispôsobí jej holenie. Silná Li-Ion batéria zaručí až 50 minút prevádzky po hodine nabíjania. Braun Series 7 je vodeodolný, môžete ho teda používať ako na sucho, tak v sprche či s penou alebo gélom na holenie. Pre detailné úpravy kotliet alebo fúzov použite nadstavec presného zastrihávača.

Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 25615
Značka: Braun
€174,90
Kategória: Najlacnejšie holiace strojčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Braun Elektrický holicí strojek Series 7 71 S4200cs Silver
Akcia Tip

Dokonale sa prispôsobí kontúram tváre

S výkyvnou 360° holiacou hlavou sa nemusíte báť podráždenia. Hlava sa prispôsobí tvarom tváre aj ťažko dostupným miestam ako krk alebo línia pod bradou. Pohyblivosť jednotlivých častí holiacej hlavy zaručuje dostatočnú šetrnosť. Flexibilita strojčeka určuje jeho vhodnosť aj pre mužov s citlivou pokožkou.

Rozozná hustotu vašich fúzov

Vďaka funkcii AutoSense strojček rozozná hustotu fúzov a prispôsobí im výkon motora. Muži s hustejšími fúzmi dosiahnu vyšší výkon strojčeka, zatiaľ čo jemnejší porast strojček palíc jemnejšie a šetrnejšie. Strojček mení intenzitu aj počas holenia, a tak si lepšie poradí aj s jednotlivými miestami tváre s hustejšími fúzmi.

Použitie Wet&Dry

Strojček je vodeodolný a plne umývateľný. Prispôsobte holenie vašim potrebám - holte sa na sucho alebo v sprche či s obľúbenou penou či gélom na holenie. Možnosť mokrého holenia ocenia obzvlášť muži s citlivou pokožkou.

Až 50 minút prevádzky na batériu

Užívajte si až 50 minút holenia bez pripojeného kábla už po hodine nabíjania vďaka výkonnej Li-Ion batérii. Stav nabitia batérie a hygienický stav strojčeka budete mať vždy pod kontrolou s vylepšeným displejom. Strojček Braun je možné z bezpečnostných dôvodov používať iba bez pripojeného kábla. Na okamžité holenie môžete využiť funkciu rýchlonabíjania, ktoré trvá 5 minút a vystačí na jedno oholenie.

Výhody prehľadne

- Prispôsobí sa krivkám tváre
- Holenie bez podráždenia
- Použitie na sucho aj na mokro
- EasyClick systém pre multifunkčné využitie strojčeka
- Po hodine nabíjania 50 minút používania
- Prevádzka iba bez pripojeného kábla
- Funkcia rýchlonabíjania
- Indikátor nabíjania, potreby výmeny planžety či čistenia
- Rozozná hustotu fúzov
- Vodeodolný
- S nástavcom pre detailné úpravy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: