DYSON AM07 - Stĺpový ventilátor

Myslíte si, že bez kombinácia rýchleho motora a otáčanie lopatkové vrtule nemožno vytvoriť kvalitné a tichý ventilátor, ktorý vám zaistí silný príval sviežeho vzduchu? Omyl. Dôkazom je značka Dyson, ktorá vám ponúka ventilátor AM07 v elegantnom striebornom prevedení.

Môžeme doručiť do:
2.2.2023
Skladom u nás
Kód: 18486
Značka: Dyson
€329,90
Kategória: Najlacnejšie domáce ventilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

Nejde iba o mocného pomocníka, ktorý vás ochladí počas horúcich letných dní a dusných večerov. Svojím   netypickým tvarom a absenciou vrtule   sa z neho zároveň stane aj   elegantný doplnok   vašej domácnosti, ktorý na prvý pohľad dokáže upútať zraky všetkých, ktorí do miestnosti vkročia.

Jeho pravá sila sa však skrýva   vo výkone a výsledkoch , ktoré vám zaručia. Ventilátor bol špeciálne navrhnutý tak, aby mal   tichá prevádzka , spotrebovával   menej energie , a pritom generoval silný prúd vzduchu.

Ventilátor Dyson AM07 vás osvieži silným prúdom vzduchu, ale zároveň si ho môžete užiť o 60% tichšie.

Technológia Air Multiplier na okamžité osvieženie

Prúdiaci vzduch je urýchľovaný pri prechode elipsovým prstencom. Strháva so sebou okolitý vzduch a výsledkom je príjemné, chladivé a silné osvieženie bez využitia lopatiek alebo poryvov.

Časovač

Na ventilátore si môžete naprogramovať automatické vypnutie. Zvoľte si akýkoľvek oliv v rozmedzí od 15 minút do 9 hodín.

Diaľkový ovládač

Pre ešte príjemnejší zážitok nemusíte na úpravu nastavenia vôbec vstávať z kresla alebo z postele. Diaľkovým ovládačom si ľahko zvolíte požadovaný režim, na výber máte 10 rýchlostných stupňov.

Oscilácia

Pre ešte lepšie rozmiestnenie čerstvého vzduchu v celej miestnosti môžete zvoliť režim oscilácie.

Be spečnosť na prvom mieste

Prúdenie a ochladzovanie vzduchu prebieha bez využitia lopatkovej vrtule. Ventilátor je teda bezpečný pre malé deti aj domáce zvieratá, nehrozí nebezpečenstvo úrazu.

Jednoduchá údržba

Aby prístroj vyzeral stále ako nový, treba z neho raz za čas zotrieť prach a ďalšie nečistoty. Pri modeli AM08 vám to pôjde ľahko a rýchlo. Nemusíte sa totiž stretávať s otravnými mriežkami alebo lopatkami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: