Planet Pool 31147 Bazénové schodíky pre nadzemné bazény 1,32 m

Nerezové bazénové schodíky pre nadzemné bazény o výške 132 cm. 2 x 4 schodíky, nosnosť do 150 kg.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: SCH0024
Značka: Planet Pool
€70,90
Kategória: Nejlacnějšie schodíky k bazénom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12.1 kg
Položka bola vypredaná…

Naše nadzemie bazénové schodíky sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť, pohodlie a dizajn pre vaše nadzemné bazény. Naše bazénové schodíky sú ideálnym doplnkom pre vstup a výstup z vášho bazéna. Naše schodíky sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Vďaka intuitívnemu montážnemu systému sú naše bazénové schodíky ľahko zostaviteľné.

Bazénové schodíky 132 cm pre nadzemné bazény majú kovový rám a plastové stupne s bezpečnostným protišmykovým povrchom. Vysokou nosnosťou až 150 kg. Sú vyrobené z vysoko kvalitných oceľových trubiek s lakovanou povrchovou úpravou, vyznačujú sa preto veľmi dlhou životnosťou. Vďaka ľahkej konštrukcii pohodlne vložíte alebo vyberiete z bazéna.

Technická špecifikácia:


- Bazénový nerezový rebrík z ocele
- 2 x 4 plastové schodíky
- Nosnosť do 150 kg
- Vhodné pre nadzemné bazény do výšky steny 132 cm

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: