Planet Pool 08218 Bazénové schodíky nerezová oceľ 150 cm

Nerezové bazénové schodíky pre nadzemné bazény s výškou 150 cm. 2x 5 schodíky a plošina, nosnosť do 150kg.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 502020035
Značka: Planet Pool
€354,90
Kategória: Nejlacnějšie schodíky k bazénom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12.1 kg

Bazénové schodíky sú nielen praktickým, ale aj estetickým prvkom, ktorý dokáže doplniť dizajn vášho bazéna a zároveň zlepšiť jeho prístupnosť. Naše bazénové schodíky sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť, pohodlie a trvanlivosť. Dizajn našich bazénových schodíkov je ergonomický, čo zaisťuje pohodlný a bezpečný vstup do bazéna pre všetkých užívateľov.

Bazénový rebrík pre bazény so stenou až 150 cm, vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, ktorá zaistí jeho dlhú životnosť. Rebrík má silné s tabilnou plastové schodnice a plošinu s protišmykovou úpravou, udrží hmotnosť až 150 kg. Rebrík má 5 stupne na vnútornej a vonkajšej strane. Nohy rebríka sú zakončené koncovkami z protišmykovej gumy so stabilnou podložkou, ktoré zabraňujú nechcenému pohybu rebríka a zvyšujú tak bezpečnosť. Zároveň zabraňujú poškodeniu vášho bazéna.

Technická špecifikácia:


- Bazénový nerezový rebrík z nerezovej ocele V2A, priemer 43 mm

- 2 x 5 plastové schodíky
- S rebríkovou plošinou
- Nosnosť do 150 kg
- Vhodné pre nadzemné bazény do výšky steny 150 cm

- dx š xv: 189,5 x 80,5 x 237,5 cm

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: