Planet Pool 30690 Náhradná bazénová fólia Mosaic pre bazén priemer 3,6 x 1,1 m

Bazénová fólia radu Mosaic, odolná voči oderu a bazénovej chémii.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: FOL0018
Značka: Planet Pool
€139
Kategória: Najlacnejšie náhradné fólie do bazénov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.4 kg

Bazénová fólia Mosaic pre bazény s plechovou stenou s priemerom 3,6 ma hĺbkou až 1,1 m (fólia je vhodná pre bazény Azuro V1 alebo 400 a bazény Marimex Orlando). Fólia je vhodná ako pre nové bazény, tak aj na výmenu do už postavených bazénov. Jedná sa o kvalitnú fóliu odolnú voči oderu a bazénovej chémii.

Fólia je prispôsobená pre jednoduchú inštaláciu systémom Overlap (bazénová fólia nie je na vrchnej strane zosilnená a pre jej umiestnenie musíte prehnúť kraj fólie cez okraj bazéna). Fóliu jednoducho pretiahnete cez stenu bazéna a upevníte hornou bazénovou lištou. Prípadný presah fólie môžete opatrne odrezať nožíkom.

Tvar kruh
Priemer 3,6 m
Hĺbka 1,1 m
Hrúbka fólie 0,35 mm

 

Je táto fólia vhodná pre váš bazén?

Výrobca Názov bazéna Rozmer bazéna
Mountfield Azuro V1
3,6 x 1,07 m
Mountfield
Azuro 400
3,6 x 1,07 m
Marimex Marimex Orlando 3,66 x 1,07 m
Iný - 3,6 x 0,91/1,07/1,1 m

 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: