Planet Pool Classic White/Blue 6,1 x 3,6 x 1,2 m 28914

Nadčasový bazén Planet Pool Classic v bielom prevedení s modrou vnútornou fóliou. Vďaka rozmeru 610 x 320 x 120 cm bude dokonalým služobníkom každej rodiny s deťmi.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: BAZ0026
Značka: Planet Pool
€1 244,90
Kategória: S oceľovou stenou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31.5 kg
Splňte si svoj sen o vlastnom bazénovom raji na záhrade s kvalitným a veľmi odolným značkovým bazénom Planet Pool. Viac ako 60 rokov skúseností zaisťuje, že všetky naše bazény spĺňajú priania a požiadavky našich zákazníkov a zaisťujú dlhodobý pôžitok na ich záhradách. Naše bazény značky Planet Pool sú všetky „Made in Europe“ a pochádzajú z našej vlastnej výroby.
Bazén s oválnou oceľovou stenou je nadčasovou klasikou medzi bazénovými systémami: estetický, dostatočne veľký a extrémne odolný. Ideálne pre domácich majstrov a DIY projekty s vysokými štandardmi. Skladá sa z plášťa zo žiarovo pozinkovaného oceľového plechu s ochranným náterom a vnútornou bazénovou fóliou.
 
- Tento bazén oválneho tvaru má rozmery 610 x 320 x 120 cm a vonkajšia farba je biela.
- Vďaka vysoko kvalitnému spracovaniu je bazén obzvlášť odolný a stabilný.
- Bazén je možné postaviť ako na povrchu, tak čiastočne alebo úplne zapustiť.
 
Oceľová stena
 
Vlnitá, vysoko kvalitná oceľová stena je pre stabilizáciu žiarovo zinkovaná podľa normy EN 10346 a dodatočne potiahnutá podľa normy EN 10169. Jedná sa o bezchrómový náter, ktorý rešpektuje a vyhovuje požiadavkám nariadenia REACH.
Oceľový plášť má hrúbku 0,4 mm. Konce oceľových stien sa jednoducho spoja pomocou skrutkovacej lišty a vložia do kvalitných plastových profilov horných a podlahových líšt. Vďaka otvoru pre skimmer a vstupné trysky (súčasťou dodávky) môžete ľahko nainštalovať skimmer a bazén prepojiť s filtračným systémom. Tým je zaistená optimálna kvalita vody.
 
Bazénová fólia
 
Vnútorná UV stabilizovaná PVC fólia má hrúbku 0,3 mm a má modrú farbu. Fólia je navyše extrémne odolná proti roztrhnutiu a chladu. Je vyrobená na mieru príslušného bazéna a vysokofrekvenčne zvarená. Bazénová fólia je dodávaná ako variant presahu/zalomenia cez horný okraj. Tu sa fólia jednoducho umiestni cez oceľový plášť a zovrie sa lištou.
 
Parametre:
 
Tvar bazéna: oválny tvar
Rozmery bazéna: 610 x 320 x 120 cm
Oceľová stena: 0,4 mm
UV stabilizovaná PVC fólia, hrúbka 0,3 mm, farba MODRÁ
Farba bazéna: BIELA
Dierovanie pre štandardný vstavaný skimmer a spätnú trysku
Široká, prídavná kovová lišta s plastovými konektormi pre exkluzívny vzhľad bazéna
Bazén zodpovedá európskej norme pre bazény EN 16562-2
 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: