Planet Pool FRAME ratan 3,66 x 1,32 m 31130

Nadzemný bazén rámovej (rúrkovej) konštrukcie so zavesenou trojvrstvovou PVC fóliou. Vďaka svojej kovovej konštrukcii je veľmi pevný a stabilný. Upúta svojou jednoduchou montážou, dlhou životnosťou a praktickým rozmerom 366 x 132 cm. Samotný bazén vr. priechodoch stenou, objem bazéna 13,8 m3, vnútorná strana modrá / vonkajší ratan.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: BAZ0034
Značka: Planet Pool
€239,90
Kategória: Rámové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 30.5 kg

Pripravte sa na teplé počasie a nekonečné hodiny vodných radovánok na vlastnom záhrade s rámovým nadzemným bazénom Planet Pool FRAME. Tento jednoducho zmontovateľný rámový nadzemný bazén s dlhou životnosťou je navrhnutý na rýchlu inštaláciu a môže byť pripravený v priebehu niekoľkých desiatok minút. Tento nadzemný kruhový bazén s priemerom 366 cm je ideálny pre celú rodinu. Bazén je vyrobený z odolných a super pevných PVC materiálov, aby sa zabezpečilo, že zostane stáť aj napriek všetkej zábave, ktorú tento bazén ponúka.

- Užite si deň v pohodlí a súkromí vašej záhrady s týmto rámovým bazénom.
- Super pevné steny vyrobené z 3 PVC vrstiev pre dlhú životnosť a rámová konštrukcia z oceľových trubiek.
- Jednoduché zostavenie a pripravené na kúpanie cca za 15-20 minút. Odporúčame bazén prikrývať solárnou alebo krycou         plachtou pre lepšiu výhrevnosť a čistotu bazéna.

Parametre:
Typ bazéna: rámový
Farba: modré vnútro / ratan zvonku
Materiál: PVC
Výška: 132 cm
Priemer: 366 cm
Kapacita: 13,8 m3
Montáž bez náradia: Áno
Filtračné čerpadlo v cene: Nie
Vrátane krytu: Nie
Vrátane rebríka: Nie
Vrátane pod bazénové podložky: Nie

Súčasť balenia:
Konštrukcia bazéna s fóliou a priechodkami stenou.

Bazén umožňuje pripojenie filtrácie (filtrácia ani hadica nie sú súčasťou balenia).
Tento typ bazéna nie je určený na zabudovanie do zeme.

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: