Automatický vysávač Planet Pool Orca 300 AKU

Automatický AKU vysávač Pool Planet Orca 300 AKU, pre všetky typy bazénov, čistí dno, steny aj vodnú linku, vhodný pre bazény s plochou do 120 m², plávajúca rukoväť Easy Take pre ľahkú manipuláciu, kvalitné kefy, 120 min čistiaci cyklus, filtračné košíky s jemnosťou 180 mikrónov, veľký pomocník na údržbu vášho bazéna

Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 3660231413153
Značka: Planet Pool
€778,90
Kategória: Najlacnejšie bazénové vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 19 kg
Typ: automatické
Určené pre: nadzemní i zapuštěné bazény
Čistenie: dna
Veľkosť bazéna do: 120 m²
Čas čistiaceho cyklu: 2 hod.
Požadované vlastnosti: akumulátor

Automatický vysávač Planet Pool Orca 300 AKU

S bazénovým robotom Orca 300 AKU sa pre vás čistenie bazéna stane zábavou. Tento automatický AKU vysávač je vhodný pre všetky typy bazénov (plastové, s fóliou, keramické, murované). Vysávač je tiež vhodný na prevádzku v slanej vode. Vysávač je vybavený elektronickými senzormi a vyčistí bazén o veľkosti až 120 m². Čistí nielen dno, ale aj steny bazéna a vodnú linku.

Vysávač sa pohybuje po gumových pásoch, ktoré sa hodia do bazénov všetkých povrchov. Masívne 30 cm veľké kefy v prednej a zadnej časti systematicky uvoľňujú nečistoty priľnavé na dne a stenách bazéna, ktoré sú potom nasávané centrálnym motorom do 2 filtračných kaziet (košov).

Model Orca 300 AKU je batériový vysávač (batéria súčasťou balenia) s prevádzkovou dobou 2 hodiny. Po 4,5 hodinách nabíjania je opäť pripravený na ďalšie použitie. Vysávač je vybavený plávajúcou rukoväťou Easy Take, takže sa s ním veľmi ľahko manipuluje.

Nečistoty sa zachytávajú v dvoch filtračných kazetách (košiach) prístupných zhora. Vďaka jemnosti filtračných košov (180 mikrónov) vysávač vysaje aj veľmi drobné nečistoty a vy tak budete mať žiarivo čistý bazén. Pohybom vysávača navyše dochádza k jemnému víreniu vody, čím sa výrazne zlepšuje jej kvalita a znižuje sa spotreba prípravkov na starostlivosť o vodu. Vyčistenie AKU vysávača Orca 300 AKU je hračka. Filtračné koše jednoducho vysuniete z hornej časti, vyprázdnite ich a opláchnete ich pod tečúcou vodou. A vysávač je opäť pripravený na ďalšie čistenie.

Parametre výrobku:

Pre max plochu bazéna 120 m 2
Doba čistenia na nabitie 120 minút
Doba nabíjania 4,5 hodiny
Batérie 7.8AH lítium
Filtračný systém 2x vyberateľný filtračný kôš
Jemnosť filtrovania 180 mikrónov
Váha vysávača 11 kg
Výkon motora 130 W
Rozmer 440 (d) x 470 (š) x 220 (v)
Napätie 29,4V
Záruka 2 roky
Obsah balenia
Vysávač áno
Nabíjačka batérií áno
Návod na použitie áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: