Planet Pool Bzénový automatický vysávač CF 45 AKU

Bazénový vysávač Planet Pool CF 45 AKU z novej generácie automatických akumulátorových vysávačov CF je vhodný na čistenie dna (s max. sklonom 15°) bazénov do 50 m 2 , výdrž batérie cca 50 minút, filter s jemnosťou 180 mikrónov. Ľahký a ľahký na manipuláciu. Cenný pomocník na údržbu vášho bazéna.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 107202
Značka: Planet Pool
€223,90
Kategória: Najlacnejšie bazénové vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8.5 kg

 Jeden z najlacnejších automatických bazénových vysávačov na trhu! Bonusom je nemecká výroba

 

Nová generácia automatického vysávača Planet Pool CF 45 AKU - prestaňte sa neustále strachovať o nečistoty v bazéne. Automatický vysávač urobí všetko za vás. Užívajte si krištáľovo čisté vody každý deň a starostlivosť o čistenie prenechajte vysávaču. Vysávač Planet Pool CF 45 AKU je vhodný pre všetky typy bazénov do veľkosti 50 m 2 , filtračný cyklus 50 min, určený na vysávanie dna bazéna (maximálny sklon 15 °).

Vysávač vyčistí celé dno vášho bazéna a na konci cyklu sa sám zaparkuje k stene bazéna, aby ste ho pomocou háku mohli vytiahnuť z bazéna. Vysávač je vhodný pre všetky typy bazéna na trhu. Vďaka svojmu filtračnému situ vás zbaví všetkých nečistôt v bazéne. Jemnosť filtra 180 mikrónov je dostačujúca na vysanie väčšiny nečistôt (veľkosť zrnka filtračného piesku sa pohybuje okolo 600 mikrónov). Na zaistenie najlepšieho výsledku vysávača odporúčame vysávač a filtračné sito vždy po čistiacom cykle opláchnuť čistou vodou.
Najnovšia lítiová batéria zaisťuje výdrž a dodáva silu výkonnému motoru. Už žiadne hadice, káblové šnúry, batériový vysávač iba vložíte do bazéna a vysávač urobí všetko za vás. Výdrž batérie na jedno nabitie je 50 min. O batériu sa treba starať pravidelným dobitím (nenechávajte batériu dlhodobo vybitú!), udržujte vysávač nabitý a pri uskladnení sa presvedčte, že je nabitý min na 40-50 %. Správnou starostlivosťou o batériu predĺžite jej životnosť na 800-1 200 nabíjajúcich cyklov.

 

Obsah balenia:

  • Motor vr. batérie a hornej časti
  • Podvozok vysávača (2 kolesá hlavné + 2 smerové)
  • Filtračné sito 180 mikrónov
  • Nabíjací adaptér
  • Vyťahovací hák na teleskopickú tyč (bežné tel. tyče s vnútorným rozmerom 26 mm)
  • Stierka
  • Manuál

 

Parametre:

Farba Modrá (CF Moonlight)
Typ Automatický, akumulátorový
Čistenie Dno
Veľkosť bazéna 3,05; 3,66; 4,6; 5,5; 3,6x5,5; 3,6x7; 3x6; 3,5x7 m
Max. čistiaca plocha 50 m 2
Max. sklon 15°
Pracovný cyklus max. 50 min
Rýchlosť cca 16 m/min
Maximálna hĺbka 2,5 m
Jemnosť filtra 180 mikrónov
Kapacita filtra 8 m 3 /h
Príkon motora 30 W
Vodeodolnosť IPX8
Kapacita batérie 2 600 mAh
Typ batérie Lítium
Doba nabíjania 3 - 4 hod.
Filtračný systém Vyberateľné filtračné sito
Teplota vody 10 – 35 °C
pH vody 7,0 - 7,4
Koncentrácia soli Max. 5 000 ppm (5g soli na 1kg vody)
Koncentrácia chlóru Max. 2 ppm
Hmotnosť 3,6 kg
Rozmer balenia 40 x 21,3 x 41 cm


Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: