Planet Pool Opravná samolepiaca priehľadná páska Aqua patch 70517

Opravná samolepiaca priehľadná páska CF Group AQUA PATCH, extrémne silná a vodotesná opravná páska, priľne takmer ku všetkým materiálom, 7 x 10 cm. Možno použiť nad aj pod vodou.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 3000838CF
Značka: CF
€12,90
Kategória: Najlacnejšie príslušenstvo k bazénom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg

Extrémne silná a vodotesná opravná páska AQUA PATCH. Zlepíte materiály ako plast, fólia, kov, guma alebo sklo. S lepiacou páskou je možné tiež bez problémov lepiť zodpovedajúce materiály pod vodou. Ľahko opravíte: malé poškodenia záhradných hadíc, striešok, fóliu v jazierku, plastových jazierok, fóliu v bazéne, drenážne rúrky, všetko čo potrebujete rýchlo opraviť. Lepiace podložky s rozmermi 70 x 100 mm je možné individuálne zastrihnúť na mieru, aby sa optimálne prispôsobili podmienkam opravy.

Výhody

- Opravte netesnosti rýchlo, ľahko a lacno

- Môže byť použitá nad aj pod vodou

- Lepí takmer na všetky povrchy

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: