Planet Pool Solárna plachta na bazén 3,05 m 084465

Kvalitná solárna plachta pre bazény s priemerom hladiny 3 m, 130 mic, modrá farba, zabraňuje odparovaniu vody, vodu ohrieva, vyrobená v EÚ

Môžeme doručiť do:
20.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 3359191084465
Značka: Planet Pool
€19,90
Kategória: Najlacnejšie solárne bazénové fólie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Tvar: kruhové
Farba: modré
Materiál: plastové
Priemer: 305 cm
Rozmer: ø 3,05 m
Typ: solární
Požadované vlastnosti: solární

Solárna plachta Planet Pool pre bazény s priemerom hladiny 3 m. Plachta má hrúbku 130 mic a modrú farbu. Prednosťou plachty je kvalitné spracovanie všetkých zvarov, čím je zaručená dlhá životnosť plachty. Plachta je vyrobená v EÚ.

Solárna plachta sa pokladá na bazén, čím sa zabraňuje odparovaniu vody z bazéna, čo obmedzuje ochladzovanie vody a znižuje spotrebu bazénovej chémie. Plachta má solárny efekt, pod plachtou sa akumuluje slnečné žiarenie a ohrieva prikrytú bazénovú vodu. Plachta zabraňuje spadu nečistôt do bazéna a znižuje sa tak potreba starostlivosti o bazénovú vodu.

Nepasuje táto veľkosť solárnej plachty presne na váš bazén a nemôžete nájsť vhodnú veľkosť? Nevadí, plachtu môžete jednoducho zastrihnúť bežnými nožnicami na vami požadovaný rozmer.

Všetko príslušenstvo v podobe filtrácií, bazénových vysávačov, solárnych spŕch, ale aj víriviek či bazénov na tomto odkaze

Tvar kruh
Farba modrá
Typ bublín kruhové
Priemer 3 m
Hrúbka 130 mic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: