Piesková filtrácia Planet Pool SFA 6

Piesková filtrácia s výkonom 6m3, vhodná pre bazény do objemu 35 m3, 6cestný ventil, na 20 kg piesku, predfilter hrubých nečistôt, výkonné čerpadlo 400W, vypúšťací ventil

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 4038755044587
Značka: Planet Pool
€198,90
Kategória: Najlacnejšie bazénová filtrácia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg
Typ: pískové
Pre veľkosť bazéna do: 35 m3
Prietok: 6 m3/h
Priemer pripojenej hadice: 38 mm
Výkon: 0,4 kW
Množstvo náplne: 20 kg
Ventil: 6cestný
Hmotnosť: 10 kg

Piesková filtrácia Planet Pool SFA 6

Piesková filtrácia je srdcom každého bazéna, ktoré zaisťuje, aby voda v bazéne bola kvalitná a krásne čistá. Filtrácia SFA 6 je určená pre bazény s objemom do 35 m3. Filtračná nádoba je vyrobená z kvalitného polypropylénu, pojme 20 kg filtračného piesku a odoláva korózii a bežnej bazénovej chémii. Filtrácia má výkonné čerpadlo s výkonom 400W a je vybavená predfiltrom hrubých nečistôt, v ktorom sa zachytia všetky väčšie nečistoty. Súčasťou filtračnej nádoby je praktický vypúšťací ventil. Hlava filtrácie je vybavená 6-cestným ventilom, telo filtrácie je usadené na stabilnej základni. Vďaka silnému čerpadlu je filtrácia vhodná pre užívateľov, ktorí potrebujú do filtračného okruhu pripojiť bazénové príslušenstvo (napr. solárny ohrev, vysávač). Filtrácia je určená na vonkajšie použitie a je odolná proti poveternostným vplyvom.

Ako filtračné médium slúži kremičitý piesok, ktorý je uložený vo filtračnej nádobe. Vlastnosťou kremičitého piesku je, že je ostrohranný. Jeho zrniečka majú ostrejšie rezané hrany ako iné typy piesku, vďaka čomu zachytia výrazne viac nečistôt. Cez piesok vo filtračnej nádobe prechádza bazénová voda, v piesku sa zachytávajú aj tie najmenšie nečistoty a do bazéna sa vracia krištáľovo čistá voda. Je to v podstate rovnaký princíp, akým sa filtruje voda v prírode. Aby bola zaistená vysoká kvalita filtrovania, odporúčame piesok 2x mesačne prepláchnuť.

Parametre:

Filtračná schopnosť 6 m3/hod.
Vhodná pre bazény s objemom do 35 m3
Filtračné médium piesok
Objem náplne 20 kg
Výkon čerpadla 400 W
Rozmery 53 x 42 x 56 cm
Hmotnosť 10 kg
Filter hrubých nečistôt áno
Viaccestná hlava áno
Možnosť pripojenia na hadice 32 / 38 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: