Krušnohorský nábytok Drevený regál 3P7043 70 x 93 x 43 cm tri police borovica

Kvalitný kus nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26586
€52,90
Kategória: Najlacnejšie regály a poličky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

AAA logo upravené

 

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

Borovicový regál

Drevený regál sa hodí vďaka precíznemu opracovaniu dreva do Vašej kuchyne, spálne, alebo ďalších bytových priestorov. Je esteticky decentná a vždy skvele zapadne do Vašej domácnosti. Regály je možné kombinovať , všetky modely sú spracované v rovnakom štýle. Poskytuje dostatok úložného priestoru , každú policu je možné zaťažiť maximálne 50 Kg.

Drevený regál má jednoduchú a rýchlu montáž , všetko potrebné nájdete v krabici , nepotrebujete teda žiadne náradie.

Rozmery

- Počet políc: 3

- Výška: 93 cm

- Dĺžka: 70 cm

- Hĺbka: 43 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: