Krušnohorský nábytok Drevený 3kvetináč S3B 68 x 24 x 56 cm prírodný - s nátěrem a opálením

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26598
€73,90
Kategória: Najlacnejšie kvetináče a hrantíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

AAA logo upravené

 

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

Drevený masívny kvetináč 

Moderná zostava troch kvetináčov sa hodí do každého priestoru ako na záhradu, terasu či balkón. Drevený kvetináč je vyrobený zo smrekového alebo borovicového dreva vrátane povrchovej úpravy olejovou lazúrou s jemným opálením. Je dodávaný zmontovaný , teda potrebujete žiadne náradie a hrantíky sú okamžite pripravené na sadenie, len čo ich vyberiete z krabice . 

Upozornenie : Drevo je prírodný materiál, ktorý môže praskať a pracovať, tomu sa nedá zabrániť. Výrobok nie je určený na vonkajšie použitie v zimnom období, výrazne sa tým skracuje životnosť.

Rozmery kvetináča (vnútorný)

- Výška: 12 cm

- Šírka: 18 cm

- Hĺbka: 20 cm

Rozmery celkové vonkajšie

- Výška: 56 cm

- Šírka: 68 cm

- Hĺbka: 24 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: