Krušnohorský nábytok 1VVZ2 Drevený vyvýšený záhon 124,5 x 87 x 26 cm prírodný - s nátěrem

Kvalitný kus záhradného nábytku vyrobeného s láskou z českého dreva Krušných Hôr . Odosielame okamžite po prijatí objednávky

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26567
€111,90
Kategória: Najlacnejšie kvetináče a hrantíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16 kg

AAA logo upravené

 

Krušnohorský nábytok je vyrábaný v malej stolárskej dielni v meste Ostrov ležiacom priamo na úpätí Krušných hôr, 15 km pod ikonickou obcou Boží Dar . Drevo, hlavne smrekové a borovicové , je ťažené v súlade s najprísnejšími ekologickými normami priamo v Krušných horách. Vďaka tomu je úplne minimálna uhlíková stopa a drevo putuje k našim stolárskym majstrom do dielne skutočne len niekoľko málo kilometrov na rozdiel od nábytku z Číny či iných vzdialených krajín.

Stolári si každý kúsok starostlivo vyberajú a potom z nich tvoria veľmi kvalitné a pevné vyvýšené záhony , kvetináče, hmyzie hotely , kompostéry a ďalší záhradný nábytok či záhradné dekorácie .

Kúpou akéhokoľvek výrobku zo 72 ponúkaných druhov (kompletný prehľad tu ) si môžete byť tak istí, že budete mať pri sebe na záhrade kus poctivej chlapskej práce z českého dreva, od českých ručičiek a zároveň tým podporíte zamestnanosť ao trochu lepšie živobytie v našom krásnom, ale bohom a politiky trochu zabudnutom Krušnohorskom regióne .

 

Drevený Vyvýšený záhon na nohách s náterom

Záhon je vyvýšený pre ľahšiu prácu bez ohýbania sa a kľačania. Je vyrobený z 20 mm hrubého materiálu a nohy sú hrubé 40 x 60 mm. Police na uloženie náradia na pestovanie a sadbu. Geotextília je súčasť balenia produktu a slúži na oddelenie zeminy od drevených častí záhona. Zo spoda má záhon plastové klznice pre lepšiu stabilitu a aby drevené nohy neboli v kontakte so zemou. Záhon je vhodný na pestovanie na balkóne, alebo pri dome na terase.

Tento model je navyše kvalitne povrchovo ošetrený kvalitnou olejovou lazúrou, ktorá sa nelúpe a do budúcna sa dá pretrieť akýmkoľvek náterom určeným na drevo.

Rozmery

- Výška: 87 cm

- Dĺžka: 124 cm

- Šírka: 26 cm

Doba dodania do maximálne 2 pracovných dní . Tovar ešte prebaľujeme a balíme tak, aby aj na opačnú stranu republiky došlo všetko v poriadku a bez vád.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: