Planet Pool Hladinová sieťka Comfort 30358

Bazénová sieťka na zber nečistôt z hladiny bazéna.

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 1302SW
Značka: Planet Pool
€12,90
Kategória: Najlacnejšie príslušenstvo k bazénom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg

Bazénová sieťka je určená na zber nečistôt z hladiny bazéna. Táto sieťka má plastový rám a je navrhnutá tak, aby nepoškodila steny bazéna ostrými hranami a nepoškriabala bazénovú fóliu. Je veľmi ľahká a ľahko sa s ňou manipuluje. Vďaka svojmu zosilnenému rámu má dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť.

- Je veľmi odolná a dokáže zachytiť všetky druhy lístia, nečistôt aj malý hmyz, než dopadne na dno bazéna.

- Bazénovú sieťku je možné pripojiť k akejkoľvek štandardnej teleskopickej bazénovej tyči.

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: