CF Tepelné čerpadlo PROFI Invertor 24kW Solar

Invertorové tepelné čerpadlo s možnosťou pripojenia na fotovoltaický systém, pre efektívny ohrev bazénovej vody do 105   m3, vykurovací výkon 24,0kW, príkon 0,36~4,0kW, vykurovací faktor COP (účinnosť) 6,0~13,0, ohrev aj chladenie, extrémne nízka hlučnosť 45~56 dB, ekologické chladivo R32, možnosť pripojenia ø 38/32 mm hadica alebo ø 50mm PVC potrubia , funkcia odmrazovania výparníka, LED displej, Wi-Fi ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, tlmiace gumové nožičky.  

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: TEP0011
Značka: CF
€3 974,90
Kategória: Najlacnejšie ohrev vody pre bazény
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 35 kg

Tepelné čerpadlo je určené na hospodárny ohrev bazénovej vody aj v čase, keď nesvieti slnko. Výrazne predlžuje kúpaciu sezónu, predovšetkým v mesiacoch pred a po letnom období. Možno ľahko a intuitívne ovládať pomocou LED displeja alebo vzdialene prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá je voľne na stiahnutie v Google Play alebo App Store. V porovnaní s ostatnými možnosťami ohrevu bazénovej vody, je tepelné čerpadlo najekonomickejšou voľbou. Väčšinu tepelnej energie odovzdanej do vody získava z okolitého vzduchu a elektrinu zo siete použije iba na chod zariadenia. Okrem finančných prostriedkov šetríte aj našu planétu. Najtichšie tepelné čerpadlo na trhu - super tichý chod oceníte nielen Vy, ale aj Vaši susedia. Funkcia automatického odmrazovania výparníka ešte zvyšuje efektivitu čerpadla a znižuje spotrebu elektriny. Okrem režimu ohrevu vody je možné nastaviť aj režim chladenia. Vďaka bezúdržbovému krytu v šedej farbe čerpadlo splynie s okolím bazéna a Vášho domu.  

Tepelné čerpadlo je vybavené modernou invertorovou technológiou, vďaka ktorej čerpadlo automaticky plynule reguluje výkon. Táto funkcia umožňuje čerpadlu ohrievať a udržovať teplotu vody v bazéne maximálne efektívne. Po väčšinu času beží iba na nízky – stredný výkon, čo v dôsledku znamená nižšie prevádzkové náklady, vysokú účinnosť, extrémne tichý chod a výrazne dlhšiu životnosť jednotlivých komponentov.  

PV READY
Vďaka tejto funkcii sa tepelné čerpadlo dokáže pripojiť k fotovoltaickému systému a maximalizovať tak využitie vyrobené el. energie. Užívatelia, ktorí majú nainštalovanú fotovoltaiku a nemajú PV-READY TČ, tak im nadbytok vyrobenej elektriny pretečie do siete = za nízke výkupné ceny. Pokiaľ tento užívateľ chce používať elektrinu v noci alebo keď výroba z fotovoltiky nie je dostatočná, musí použiť elektrinu zo siete, teda elektrinu za vyššiu cenu. Pokiaľ má ale PV-READY TČ, tak nadbytočná el. energie sa premení na teplo a je takto skladovaná v bazénovej vode. TČ si samo navýši cieľovú teplotu ohrevu vody a vyhreje bazén na vyššiu teplotu. Tým dochádza k významnej úspore.

Možno používať na ohrev vody ošetrenej chlórovými prípravkami aj salináciou (limitné hodnoty uvedené v návode).  

Tepelné čerpadlo je možné jednoducho sprevádzkovať, je už pripravené na pripojenie na bazénové hadice ø38/32 mm alebo bazénové potrubie ø50mm.  

Parametre:
invertorové tepelné čerpadlo pre efektívny ohrev bazénovej vody do 105   m3
vykurovací výkon 24,0kW
príkon 0,36~4,0kW
vykurovací faktor COP (účinnosť) 6,0~13,0
ohrev aj chladenie
super nízka hlučnosť 45~56 dB (hlučnosť na úrovni medzi šepotom a chladničkou)
odporúčaný prietok vody 10,0 m3/h
ekologické chladivo R32
možnosť pripojenia
ø 38/32 mm hadice alebo ø 50mm PVC potrubia
funkcia odmrazovania výparníka
LED displej
Wi-Fi ovládanie pomocou mobilnej aplikácie
tlmiace gumové nožičky

Prevádzkový rozsah:
Teplota okolia: -7 – 43℃
Teplota vody: 9 - 40℃

Napájanie: jednofázové, 220-240 V /50 Hz


Tepelné čerpadlo je vybavené svorkami na riadenie prevádzky externého čerpadla, napr. filtračné jednotky. Svorky je možné zaťažiť prúdom do 6 A.

Obsah balenia:
tepelné čerpadlo
2x 50 mm konektory
2x 38/32 mm konektory
4x tlmiace gumové nožičky
2x hadicové spony
1x teflónová páska
1x sada pre odvod kondenzátu
návod  

Odporúčané príslušenstvo: bazénové hadice/potrubie , trojventilový obtok (bypass) pre reguláciu prietoku

 

 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: