Planet Pool Čerpadlo na pieskovú filtráciu 550W SFA 8 (60556)

Čerpadlo Planet Pool pre bazény do objemu vody 40 m3. Výkon 8 m³/h - 550 W. Pripojenie hadice 32 a 38 mm. Čerpadlo býva štandardne inštalované pri filtrácii SFA 8.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 2260151
Značka: Planet Pool
€129,90
Kategória: Najlacnejšie čerpadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg

S naším bazénovým čerpadlom s kapacitou 8 m³/h môžete mať istotu, že vaša bazénová voda bude vždy čistá, priezračná a zdravá na plávanie. S kompaktným dizajnom a vysokou účinnosťou je toto čerpadlo ideálnou voľbou pre bazény do 40 m³. Jednoduchý a intuitívny dizajn čerpadla umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez potreby odborného technika. Pripojenie je prispôsobené na ohybné hadice s priemerom 32 alebo 38 mm. Je vybavené predfiltrom pre hrubšie nečistoty, priehľadné viko predfiltra Vám umožní ľahkú kontrolu zanesenia predfiltra.

Vďaka odolným materiálom a jednoduchým údržbovým postupom je toto čerpadlo ideálnou voľbou pre každého používateľa. Robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú dlhú životnosť čerpadla, čo vám poskytuje dlhodobú spoľahlivosť a bezstarostné používanie vášho bazéna.

Čerpadlo je samonasávacie.

Parametre:
Filtračné čerpadlo vrátane predfiltra
Dĺžka kábla vrátane zástrčky 1,5m
Výkon filtra cca 8 m³/h
Menovité napätie 230V 1N-AC / 50Hz
Príkon P1 550 wattov
Trieda ochrany IP X5
Pripojenie sacej a výtlačnej strany 32/38 mm
Čerpadlá tolerujú maximálny obsah soli 0,5 % (zodpovedá 5 gramom na liter vody)
Objem bazéna do 40 m³
dx š xv: 40,5 x 18,85 x 18 cm

 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: