Planet Pool Azurotico Antracit/Blue 4,5 x 1,2 m 48189

Nadzemný bazén s oceľovou stenou (vo farbe antracit) a vloženou fóliou (vo farbe modrej) o rozmere 4,5 x 1,22 m. Žiarovo zinkovaná oceľ ochránená špeciálnym bazénovým náterom. Bazén je určený na nadzemnú montáž, čiastočné alebo úplné zapustenie.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: BAZ0020
Značka: Planet Pool
€719,90
Kategória: S oceľovou stenou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 30.5 kg
Nadzemné bazény Planet Pool s oceľovou stenou sú určené na celoročné použitie. Odpadá tak potreba bazén demontovať na jeseň a znovu inštalovať na jar ako pri sezónnych bazénoch s nafukovacím golierom či rámovou konštrukciou. Vďaka žiarovo pozinkovanej a náterom ošetrenej oceľovej stene a mrazuvzdornej fólii je to bazén pripravený na všetky rozmary prírody. Tento bazén je veľmi stabilný, pevný s dlhou životnosťou.
 
Montáž určenia: nadzemná - čiastočne zapustená - úplne zapustená
 
Moderný ANTRACITOVÝ náter steny bazéna + MODRÁ PVC závesná fólia.
 
Bazén je vhodný na inštaláciu na rovnom podklade s dostatočným odstupom od potenciálneho spadu nečistôt zo stromov a striech. UV stabilizácia PVC fólie zaisťuje jej farebnú stálosť a životnosť. Tento bazén predstavuje osvedčenú koncepciu bazéna a pozitívnu historickú skúsenosť.
 
Bazén sa inštaluje pomocou spodných a horných líšt, do ktorých sa zasadzuje oceľová stena. Oba kraje steny sa prepoja pomocou vnútorných a vonkajších líšt a skrutiek. Mrazuvzdorná fólia sa pomocou zalomenia o hornú časť oceľovej steny zavesí a vytvaruje do bazéna podľa vizuálnych požiadaviek. Fólia je flexibilná a na mieru vyrobená pre tento typ bazéna (nie sú potrebné žiadne úpravy). Pre montáž krok za krokom nasledujte pokyny v montážnom návode.
 
Parametre:
Tvar bazéna: okrúhly tvar
Rozmery bazéna: 450 x 122 cm
Oceľová stena: 0,4 mm
UV stabilizovaná PVC fólia, hrúbka 0,4 mm, farba MODRÁ
Farba bazéna: ANTRACITOVÁ
Dierovanie pre štandardný vstavaný skimmer a spätnú trysku k dispozícii
Horná a podlahová lišta z plastu
Bazén zodpovedá európskej norme pre bazény EN 16562-1
 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií vysávačov solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu   a iného príslušenstva pre bazény vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

O značke CF

AAA CF group logo

Nemecká spoločnosť s viac ako 60. ročnou históriou , ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou bazénov a kompletného príslušenstva pre bazény sa od roku 2022 snaží uchytiť aj na českom a slovenskom trhu. Oproti svojim konkurentom ponúka lepšie prozákaznícke ceny a vysokou kvalitou svojich výrobkov už len vďaka tomu, že väčšinu produktov vyrába v Európe . S týmto prístupom sa stotožňujeme aj my, preto ich kompletný sortiment ponúkame.

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: