Automatický vysávač Planet Pool Orca 500 PRO

Automatický vysávač Pool Planet Orca 500 PRO vr. diaľkové ovládanie cez Bluetooth, pre všetky typy bazénov, čistí dno, steny i vodnú linku, vhodný pre bazény s plochou do 130 m², plávajúca rukoväť Easy Take pre ľahkú manipuláciu, kvalitné kefy, 3 čistiace cykly, 2 filtračné košíky s jemnosťou 180 mikrónov, veľký pomocník na údržbu vášho bazéna

Môžeme doručiť do:
20.5.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 3660231414419
Značka: Planet Pool
€999,90
Kategória: Najlacnejšie bazénové vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg
Typ: automatické
Určené pre: nadzemní i zapuštěné bazény
Čistenie: dna i stěn
Veľkosť bazéna do: 130 m²
Čas čistiaceho cyklu: 1 hod.
Požadované vlastnosti: Dálkové ovládání

Automatický vysávač Planet Pool Orca 500 PRO (vr. bluetooth ovládanie cez aplikáciu)

S bazénovým robotom Orca 500 PRO sa pre vás čistenie bazéna stane zábavou. Tento automatický vysávač je vhodný pre všetky typy bazénov (plastové, s fóliou, keramické, murované). Vysávač je tiež vhodný na prevádzku v slanej vode. Vysávač je vybavený elektronickými senzormi a vyčistí bazén o veľkosti až 130 m². Čistí nielen dno, ale aj steny bazéna a vodnú linku.
 
Vysávač sa pohybuje po gumových pásoch, ktoré sa hodia do bazénov všetkých povrchov. Masívne 30cm veľké kefy v prednej a zadnej časti systematicky uvoľňujú nečistoty priľnavé na dne a stenách bazéna, ktoré sú potom nasávané centrálnym motorom do 2 filtračných kaziet (košov).
 
Model Orca 500 PRO je automatický vysávač s 3 čistiacimi cyklami: 1, 2 alebo 3 hodiny. Týmto spôsobom si môžete čistenie nastaviť podľa svojich potrieb. Orca 500 PRO je napájaný pomocou robustného napájacieho kábla, ktorý vďaka svojej dĺžke 15 metrov zaisťuje dostatočnú voľnosť pohybu aj vo väčších bazénoch. Vysávač je vybavený plávajúcou rukoväťou Easy Take, takže sa s ním veľmi ľahko manipuluje.
 
Nečistoty sa zachytávajú v dvoch filtračných kazetách (košiach) prístupných zhora. Vďaka jemnosti filtračných košov (5 mikrónov) vysávač vysaje aj veľmi drobné nečistoty a vy tak budete mať žiarivo čistý bazén. Pohybom vysávača navyše dochádza k jemnému víreniu vody, čím sa výrazne zlepšuje jej kvalita a znižuje sa spotreba prípravkov na starostlivosť o vodu. Vyčistenie vysávača Orca 500 PRO je hračka. Filtračné koše jednoducho vysuniete z hornej časti, vyprázdnite ich a opláchnete ich pod tečúcou vodou. A vysávač je opäť pripravený na ďalšie čistenie.
 
 

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, solárnych spŕch, aj bazénov na tomto odkaze

Parametre výrobku:

Bluetooth connection (aplikácia) ÁNO
Pre max plochu bazéna 130 m2
Čistiace cykly 3 cykly (1, 2 a 3 hodiny)
Filtračný systém 2x vyberateľný filtračný kôš
Jemnosť filtrovania 180 mikrónov
Váha vysávača 11 kg
Prietok filtrácie 15 m³/h
Výkon motora 150 W
Napätie 230 V
Rozmer 440 (d) x 470 (š) x 220 (v)
Záruka 2 roky

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: