Tuna Spoločenská hra Go

Spoločenská hra pre celú rodinu, u ktorej zažijete nielen srandu, ale potrápite aj svoje mozgové závity.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 25339
Značka: Tuna
€33,90
Kategória: Najlacnejšie stolové hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Počet hráčov: 2
Typ: strategické
Dĺžka hry: 30 min
Položka bola vypredaná…

Všetky hry z produkcie firmy Tuna sú vymýšľané v Českej republike, konkrétne pod Krušnými horami a ich výroba je realizovaná chránenými dielňami taktiež pod Krušnými horami. Kúpou tejto hry nielen že seba a svoje deti zabavíte na dlhé hodiny, ale prispejete aj na dobrú vec. Všetku ponuku spoločenských hier zn. Tuna nájdete tu.

Hra GO je pôvodne čínska strategická hra s históriou dlhou 2500 rokov. Ako jediná hra v portfóliu firmy Tuna tak nie je pôvodná.

Dá sa hrať v dĺžke okolo 30 min, veľmi záleží na zdatnosti súperov, ktorí môžu byť iba dvaja.

Je to hra, ktorá podoruje strategické schopnosti. Hráč musí mať stále predstavu o situácii na celej hracej ploche. Základná verzia hry sa hrá na štvorcovej doske s 19 x 19 priesečníkmi pomocou čiernych a bielych kameňov. Hráči striedavo kladú kamene na voľné priesečníky.

Položené kamene sa po doske ďalej nijako neposúvajú. Začína čierny. Je to hra pre deti, dospelých aj seniorov. Pre všetkých, ktorí si chcú pri hre bystriť svoju myseľ.

 

logo-tona

O značke Tuna

za firmou Tuna sro . stojí už 30 rokov jej zakladateľ, Krušnohorský patriot pán Ladislav Tuna . Hoci jeho firma sa zaoberá priemyselnou výrobou, jeho veľkým koníčkom sú spoločenské hry a už niekoľko rokov rodinné, detské, ale aj matematické či strategické hry sám vymýšľa. O samotnú výrobu doskových hier a ich drevených figúrok či obalov sa stará chránená dielňa aj z podhorí Krušných Hôr. Keďže naša firma pochádza z rovnakého regiónu, ba dokonca aj z rovnakého mesta Ostrova a páči sa nám patriotizmus a hrdosť na kraj, v ktorom žijeme, podnikáme a dávame prácu aj iným miestnym ľuďom, sme sa rozhodli, že spoločenské hry s nálepkou Tuna budeme ponúkať aj na našom e-shope. Kúpou akejkoľvek hry od pána Tony tak podporíte dobrú vec a zamestnanosť v nie príliš hostinnom, ale za to krásnom regióne pod Krušnými horami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: