SONGMICS Odpadkový kôš na triedený odpad LTB45L 3 x 15 L

S týmto separátorom odpadu s celkovým objemom 45 l je triedenie odpadu hračkou a radosťou. Trojité triedenie je veľmi praktické s tromi vložkami, každá s objemom 15 l. Kvalitná nerezová oceľ zaručuje dlhú životnosť a prispieva k elegantnému vzhľadu. Jedine u nás na jednu z najnižších cien na trhu, skladom as dodaním do max. 2 pracovných dní.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 26182
Značka: Songmics
€87,90
Kategória: Najlacnejšie odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8.2 kg

Praktické rozdelenie na 3 vnútorné nádoby (vložky): 3 robustné vyberateľné vnútorné vedrá z čierneho kvalitného plastu (PE polyetylén) úžasne postačujú na separovanie odpadu a vďaka pochrómovaným rukovätiam zaisťujú rýchle a jednoduché vyprázdňovanie.

Široké využitie, ľahké čistenie: Hodí sa do interiéru, napríklad do každej kuchyne alebo kancelárie, záhrad či detských izbičiek. Praktická rukoväť na zadnej strane uľahčuje mobilitu celého koša. Vnútorné vedrá a kryt sa ľahko čistia, stačí ich vyčistiť vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami pre domácnosť, aby sa zabezpečila správna hygiena a čistota.

SONGMICS Odpadkový kôš na triedený odpad LTB45L 3 x 15 L 1

Tichý pedálový mechanizmus na otváranie: Jednoduché a pohodlné otváranie vďaka pedálovému mechanizmu. Pedálový mechanizmus je veľmi pohodlný a nevyžaduje hrubú silu v chodidlách. Nášľapné pedále sú sfarbené do nápadnej farby. Protišmykové prevedenie uľahčuje otváranie. Nášľapný mechanizmus je aj pri každodennom používaní veľmi stabilný a tichý.

Dokonalý dizajn: Veko sa otvára a zatvára ticho pomocou nožného pedála. Pomerne tesné veko je príjemné a drží pachy na uzde. Plastový stojan je protišmykový a nepoškriabe vašu podlahu. Vďaka konštrukcii základnej dosky sa ľahko čistí a udržuje.

Odpadkový kôš Songmics má klasický separačný systém so štýlovým vzhľadom. Chráňte životné prostredie a separujte odpad optimálne s odpadkovým košom na separovanie odpadu.

SONGMICS LTB24L 3 x 8 L 1

Jednoduché, praktické a optimálne!
Tri vyberateľné vnútorné vedrá zaisťujú rýchle a jednoduché vyprázdňovanie vďaka rukovätiam.

Inteligentný separačný systém s vysokou kapacitou (8 l každý) je vybavený kompaktnými rozmermi. Funkcia pedála umožňuje hygienické používanie vedra.

Pedálový kôš Songmics plne slúži svojmu účelu. Vďaka svojmu elegantnému a modernému dizajnu je ideálny do všetkých miestností v dome, do kancelárie, záhrady a pod. Nemal by chýbať v žiadnej domácnosti!

Technické údaje:

  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ (púzdro); Plast (vnútorný vedierko)
  • Vonkajšie rozmery: 60 x 48 x 33 cm (Š x V x H)
  • Rozmery vnútorného vedra: 25 x 40 x 17 cm (Š x V x H)
  • Farba: strieborná
  • Čistá hmotnosť: 6,2 kg
  • Hrubá hmotnosť: 8,42 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: