VITALmaxx Masážna podložka VM-3257

Mäkká a pohodlná podložka, ktorá sa položí na kreslo alebo stoličku. 5 vibračných motorov pre príjemný pocit masáže, uvoľnenia a relaxu u Vás doma každý deň, kedykoľvek budete chcieť. Pocit bestarostnosti navodí 5 rôznych masážnych programov so 4 rôznymi typmi masáží. Samozrejmosťou je integrovaný časovač na 15, 30 a 60 minút. len u nás tento nemecký kvalitný výrobok za najnižšiu možnú cenu a zaručene vo vlastnom sklade.

Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 14360
Značka: VitalMaxx
€49,90
Kategória: Najlacnejšie masážne prístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Použitie: na krk a záda
Typ: podložky
Masážní podložka VITALmaxx VM 3257
Akcia Tip

Masážna rohož VITALmaxx s tepelnou funkciou

Len sa posaďte a relaxujte!   Teraz môžete vo veľmi krátkom čase uniknúť každodennému životu a nechať sa rozmaznávať ukľudňujúcou masážou.   S masážnou podložkou „VITALmaxx“ s funkciou ohrevu   si môžete urobiť malú prestávku   kedykoľvek   a kdekoľvek.   Pomocou káblového diaľkového ovládača pohodlne vyberte, či chcete masírovať hornú alebo dolnú časť chrbta, boky, stehná alebo všetky tieto oblasti.   To umožňuje svalom relaxovať, kým odpočívate.   Integrovaná funkcia kúrenia zaisťuje ďalšiu pohodu.

Či už doma alebo na stole – táto geniálna masážna podložka je liečbou pre telo i dušu!   S integrovaným časovačom pre 3 rôzne nastaviteľné časy: 15 minút, 30 minút a 60 minút.

Podrobnosti:
- Rozmery masážneho sedadla (D x Š x V): cca 50 x 8 x 105 cm
- Materiál masážneho sedadla: mäkká pena

Rotujúce masážne gule a prepínateľná funkcia kúrenia!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: