Výrobník sódy SodaStream Spirit Black

Doprajte si luxus v podobe domácich nápojov, ktoré jednoducho pripravíte z čerstvej kohútikovej vody. Dizajnový výrobník perlivej vody Sodastream Spirit, najpredávanejší model v SR, ktorý prichádza v páčivom dizajne padnúcom do každej domácnosti, využíva bombičiek plnených potravinárskym CO2, ktorý vám vystačí až na 80 litrov výsledného nápoja. Ten získate novo bez otravného skrutkovania jednoduchým upevnením tlaku odolnej fľaše z bezpečného plastu bez BPA do prístroja, na ktorom podľa vlastnej chuti stlačíte tlačidlo na nasýtenie. Ak vám plyn v bombičke dôjde, ľahko ju vymeníte za plnú v mnohých obchodoch a predajniach v blízkosti vášho domova. Pripravte si domácu limonádu. S cenou od 2,57 Sk za liter predsa ťahanie ťažkých fliaš z obchodu nedáva zmysel! Navyše len u nás najlacnejšie na internete a zaručene skladom

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 18912
Značka: SodaStream
€99,90
Kategória: Najlacnejšie výrobníky sódy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Položka bola vypredaná…

Balenie obsahuje:
- stroj SodaStream Spirit Black
- 1 fľaša s objemom 1L
- bomba s potravinárskym CO2 pre prípravu cca 80L sódy

Ľahšie uchytenie fľaše
Skrutkovanie fľaše do prístroja je jedna z tých nejotravnější vecí, aké vás na ceste za domáce perlivú vodou môžu stretnúť. SodaStream preto v modeli Spirit prichádza s novým spôsobom, ktorý nevyžaduje nič viac než jednoduché nasadenie. Všetko tak zvládnete aj jednou rukou.

Pri prvej inštalácii je nutné pritiahnuť priehľadnú plastovú opierku fľaše smerom k sebe až do úplného secvaknutí (inak by nebola fľašu úplne utesnená). Na trysku nesiahajte. Následne len nasuniete fľašu smerom nahor a spoločne nacvaknete späť do zvislej polohy.

Jednoduchšie to už nejde
Po uchytenie fľaše s čistou kohútikovou vodou stačí len stlačiť tlačidlo na vrchu prístroja, prostredníctvom ktorého vženiete do nápoja práve toľko bubliniek, koľko uznáte za vhodné. Docielite tak nápoje s perlivosť presne podľa svojich predstáv. Celý proces je navyše príjemne tichý.

ovenčený cenami
Dizajn výrobníka spolu s prepracovanou konštrukciou získal prestížne ocenenie Reddot Award 2017. Model Spirit tiež zvíťazil v nezávislom spotrebiteľskom teste časopisu dTest. Môžete si tak byť istí, že vám prístroj svojím vzhľadom nenaruší vašej kuchyňa a že za svoje peniaze dostanete výbornú kvalitu a spokojnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: