Výrobník perlivej vody Sodastream Terra biela

Predstavujeme Terra, najnovší výrobník perlivej vody SodaStream. Premeňte obyčajnú vodu na čerstvú perlivú vodu v priebehu niekoľkých sekúnd. Je navrhnutá pre moderné kuchyne a je vybavená novou technológiou Quick Connect pre rýchle a jednoduché vkladanie fľaše CO2.

Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Skladom u nás
Kód: 24408
Značka: SodaStream
€65,90
Kategória: Najlacnejšie výrobníky sódy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.4 kg

Premeňte svoju vodu na perlivú vodu v priebehu niekoľkých sekúnd!

Vedeli ste, že až 8 miliónov ton plastového odpadu ročne skončí v moriach a oceánoch? Plastový odpad aj výsledné mikroplasty ohrozujú životy mnohých zvierat, vrátane rýb, tuleňov, korytnačiek a vtákov. Konajte s nami a zmeňte spôsob, akým pijete perlivú vodu. S SodaStream môžete sýtenou vodou v opakovane použiteľných fľašiach, kedykoľvek budete mať chuť sa osviežiť. Stlačte tlačidlo a zanechajte dobrú správu pre budúce generácie. Malé kroky = veľká zmena.

foto-i589-agdsoasat0008-H4S5P5s4C0w0o1M6N5N2Q7U6U6M491q9_-1_-1_4770271

Pripojte sa k našej bublinovej revolúcii

Buďte eko a chráňte s nami planétu. Odstráňte až 1 769 * plastových fliaš. Pomôžte nám odstrániť až 78 miliárd plastových fliaš na jedno použitie počas 4 rokov. Začnite ešte dnes!

* počet fliaš, ktoré priemerná domácnosť spotrebuje za 4 roky

foto-i589-agdsoasat0007-V7W1w2X9J0o0f1v6A3b712H3g0j1p8k2_-1_-1_280347

Vyberte si svoju obľúbenú úroveň sýtenia.

Ľahký, stredný alebo silný plyn? Ľahko si vyberte počet bubliniek a vytvorte si dokonalý nápoj šitý na mieru vašim preferenciám. Vytvárajte bubliny v opakovane použiteľnej fľaštičke a starajte sa o budúcnosť našej planéty.

1-2 stlačenia - mierne perlivá voda
3-4 stisky - stredne sýtená voda
5 stiskov - vysoko sýtená voda

AMSATTERRAB-11

Objavte výhody bubliny

Zdravie: Sýtená voda je obvykle chutnejšia. Vďaka tomu ho pijete ochotnejšie a častejšie. To sa následne premieta do správnej hydratácie tela a má pozitívny vplyv na vašu myseľ a telo.

Pohodlie: Už žiadne nosenie ťažkých balíkov z obchodu. Je čas na opakovane použiteľné a odolné fľaše SodaStream. Začnite dobrodružstvo so strojom na sýtenie vody SodaStream ešte dnes a poďakuje vám za to nielen planéta, ale aj vaša chrbtica!

Životné prostredie: Byť ekologický je teraz jednoduchšie. Zabudnite na zmršťovacie fólie jednorazových plastových fliaš. Bublinkujte v opakovane použiteľných fľašiach bez toho, aby ste opustili svoj domov a zapĺňali prostredie.

Obsah balenia

Výrobník perlivej vody
1× tlaku odolná nápojová fľaša s objemom 0,8 l
1x bombička CO2
Návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: