Teplovzdušná fritéza MaxxMee DFE-02767 DUAL

Teplovzdušné fritézy sú už posledných pár rokov veľkým predajným hitom a to vďaka veľmi chutným, ale hlavne zdravým pokrmom, ktoré sa tu pripravujú a to bez nutnosti použiť akýkoľvek olej alebo tuk. Výrobcovia svoj vynález stále zdokonaľujú a známa nemecká značka MaxMee teraz predstavila novinku na tento rok! Multifunkčnú teplovzdušnú rúru, v ktorej okrem už známych a vynikajúcich hranoliek urobíte perfektné grilované kura, grilovanú zeleninu či zemiaky, ktoré však nie sú nasiaknuté olejom. Tento typ teplovzdušnej rúry (fritézy) nikde inde nenakúpite lacnejšie ako u nás. Tovar máme na sklade, pripravený na okamžité odoslanie.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 22643
Značka: MaxMee
€109,90
Kategória: Najlacnejšie fritovacie hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Objem nádoby: 7,6 l
Príkon: 2400 W
Časovač: ano
Teplovzdušné: ano
Možnosť umyť v umývačke: ano
Multifunkčný: ano
Značka kvality: ano
Regulácia teploty: ano
Vyberateľná nádoba: ano
Položka bola vypredaná…

Najinteligentnejšia teplovzdušná fritéza, ktorú ste kedy videli! S dvojkomorovou fritézou „MAXXMEE“ fritujete nielen rýchlo a bez oleja vďaka teplovzdušnej cirkulácii, ale aj veľmi zdravo! Dve oddelené komory so synchronizovanými Garzzónami umožňujú dva geniálne spôsoby prípravy: Vďaka funkcii DUAL môžete v oboch zónach používať rovnaké nastavenia a získať tak dvojnásobné množstvo v rovnakom čase – napr. až 8 porcií chrumkavých hranoliek.

Teplovzdušná fritéza MaxxMee DFE-02967

Vďaka funkcii MEAL môžete v samostatných komorách presne pripraviť dve rôzne jedlá s rôznymi programami, rôznymi časmi varenia a rôznymi teplotami, takže všetko ich v rovnakom čase budete servírovať. Chcete šťavňaté stehná s hranolkami? Áno! Chcete grilovaný steak s grilovanou zeleninou? Áno, aj to vie táto fritéza naraz. Programy, doby varenia a teploty je možné individuálne nastaviť v oboch komorách a koniec doby pečenia sa synchronizuje.

Teplovzdušná fritéza MaxxMee DFE-02967 2

Technické parametre

- So 6 prednastavenými programami (fritovanie, rozmrazovanie, dusenie/opekanie, pečenie, ohrievanie jedál a sušenie ovocia či byliniek) a ručným režimom

- s regulátorom teploty (65 - 200 ° C)

- LED displej

- 240 minútový časovač

- Pohodlné ovládanie vďaka veľkému dotykovému displeju

- Napätie: 220-240 v, 50/60 Hz

- Príkon: max. 2400 W

- celkový objem: 7,6 l.

- dĺžka kábla 1,2 m

- rozmery: 39,2 x 35 x 33,5 cm


Súčasťou dodávky

- 1x fritéza

- 2x kôš a 2x plech na kolená (oboje je možné umývať v umývačke)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: